Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma nagyon indulatos voltam,...

Ma nagyon indulatos voltam, felmérgeltek, de próbáltam mahamarabb lehiggadni, ugye nem okoztam a babámnak semmi bajt vele?

Figyelt kérdés
Annyira lelkiismeretfurdalásom van ilyenkor, annyira féltem, és mindig azon vagyok hogy ne idegesítsem magam semmin, nem akarom hogy a babám rosszul érezze magát.De ma volt egy kisebb vitám, ráadásul valami hülyeségen, és teljesen bepörögtem rajta.Ennyivel azért nem ártok ugye?Más is szokott így lenni?25 hetes
2009. máj. 15. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is sokszor érzek így, ráadásul nekem ez a második terhességem, és az 5 éves kisfiam rendszeresen felidegesít. Próbálok higgadt maradni, de nem könnyű. Dolgoznak a hormonok rendesen. Szerintem ha egyszer-egyszer fel megy a pumpa, attól még nem lesz baj, de azért jobb kerülni az ilyen helyzeteket.

Üdv: 21 hetes

2009. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, igyekszem is kerülni, de ezt nem tudtam kivédeni.köszi a válasz, veszekedésmentes további terhességet neked.
2009. máj. 15. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen kivul jobb "kiengedni a gozt", mint belulrol porogni tovabb, meg mindig kevesbe artalmasabb :-)
2009. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!