Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zavarnak a frontok másokat is?

Zavarnak a frontok másokat is?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok és főleg a hidegfrontot érzem.Fáj a fejem, ugra-bugrál a vérnyomásom és néha görcsölget a hasam. Szedek rá 3x1 No-spat, és magne B6-t is néha így is érzem. Jár más is ilyen cipőben? Lehet ezeken kívül tenni ellene valamit, vagy csak elviselni?
2008. márc. 25. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha tudsz, akkor enyhe fájdalomcsillapítót vegyél be. Az algópirint vagy efferalgam pezsitabi nekem segítení szokott. Mondjuk nekem migrénes fejfájásom van, most, hogy babás vagyok, a frontok pedig csak mégjobban felerősítik. Sajna. Ez van, majd csak elmennek a frontok. A legjobbakat!
2008. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hú, én mindegyik frontot megérzem.sajnos terhességem elött is migrénes voltam :(

nekem kegyetlen fejfájás/ ilyenkor muszály gyógyszerhez nyúlni/hőhullámok,szédülés, sajnos sorolhatnám...

hát nekem eddig semmi nem segített sajnos, így csak elviselni tudom.meg ha van lehetőség pihenj le.van akinek ez azért segít.

22hetes vagyok.

boldog babavárást

2008. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is megérzem, de inkább ha hidegfront jön. Előtte 1-2 nappal rossz a közérzetem, hányingerem van és hányok. A kis pocaklakó is megérzi ilyenkor sokkal aktívabban mozog. Előtte sosem volt ilyen problémám.

27 hetes kismama

2008. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedjél Béres Antifront tablettát.Ez gyógynövényes készítmény és nagyon jó!
2008. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!