Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy két napja nem ugy mozgolód...

Egy két napja nem ugy mozgolódik a babám! 29 hetesek vagyunk, érzem hogy csuklik, apróbb mozgásai vannak (amit nem érzek csak látok). Frontok miatt ilyen? Már kinyomta magát, és most semmi!

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit nyugodtabb most! Ha érzed picit és látod a mozgásait semmi gond nincs. Csak lusti. Egyél egy kis csokit, vagy igyál pici kólát és felpörög ő is :) ha minden áron meg akarod mozgatni picit :) Sok boldogságot!
2010. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,en 30+5 hetes vagyok.Feljegyeztem a naptaramba,hogy a babam a 28-29 heten volt a legaktivabb a nap minden orajaban :)),aztan ahogy atleptunk a 30 hetbe(vasarnaprol hetfore) ezek a rugasok,boxolasok egyszeruen megszuntek :(( Mostmar kitapinthato a hata,popoja,de inkabb helyezkedik es kinyomja magat,feszit,mar nem olyan aktiv,csak nagyon ritkan.Tudod mar nem nagyon van helyuk odabennt a ficankolasra.Ne aggodj,ez teljesen normalis.

Kellemes babavarast,minden jot!

2010. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Akkor megnyugodtam:)! Mindenkinek jó babavárást!
2010. júl. 31. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!