Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti hisztek abban,...

Kismamik, ti hisztek abban, hogy egy "kis lélek" választja ki a szüleit Odafentről?

Figyelt kérdés
Lehet ilyen spirituális dolgokról is elmélkedni , vagy ez butaság? Mindenki véleménye számítana,aki szeretne hozzászólni.
2009. máj. 14. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Igen, én hiszek,mert nagyon sok évet vártam a babára.Több lombikkal sem sikerült.A házasságom is majdnem ráment,és egyszer csak spontán terhes lettem,amikor minden a feje- tetején áll körülöttünk.Értem ezt arra,hogy elköltöztünk a szüleimhez ,a szép,új családi házunkból, egy nagyon jó lehetőséget kihasználva ezáltal.Nagyon el voltam mégis keseredve,mert a megszokott életünket feladtuk.De most boldog vagyok,mert a kisbaba kárpótól minket. Most vagyunk 15 hetesek. Az angyalok küldték nekünk,és Ő tudja,hogy nagyon várjuk.
2009. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

Én nagyon hiszek a spirituális dolgokban. Amennyiben a lélekvándorlás is idetartozik.

Volt egy kutyám, amit mindennél jobban szerettem. Az összes szabadidőmet vele töltöttem.Egyik éjjel elpusztult a kutyám. MAjdnem belehaltam a fájdalomba. Aztán kiderült rá 2 héttel, hogy terhes vagyok. Az édesanyám csak annyit mondott, hogy "egy élet kimúlása egy másik élet születése". a következő mondat, ami elhagyta a száját, az az volt, hogy "ha olyan jó kisbaba lesz, mint amilyen kutya volt, akkor semmi gondod nem lesz vele"

A kisfiam most már másfél éves, és a világ legjobb babája.

Tudom kicsit morbidul hangzott amit írtam,kutyát a gyerekkel összehasonlítani) de én valahol hiszek ebben.

ÉS a mai napig aha az eszembe jut a kutyám, akkor a következő gondolatom anyukám mondatai, és a kisfiam.A könnyeket pedig ilyenkor törlöm a szememből.

2009. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy Ő választ-e ki nem tudom. De abban biztos vagyok, hogy nagyon jól tudja a baba, hogy mikor kell jönnie. Nekem, ha nem most jött volna lehet, hogy már elhagytam volna azt a férfit, aki igazán szeret és boldoggá tesz. Arról nem is beszélve, hogy elfogadtam volna egy olyan felelős pozíciót a munkámban, ami annyira megerőltető lett volna, hogy rámentem volna idegileg! De Ő tudta, hogy jönnie kell és nagyon-nagyon örülök neki! :):):)
2009. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%
Lepontoztalak titeket mind, tudjátok meg!Azért,mert ti hisztek valamiben, az a válasz már nem hasznos, ami a ti véleményetekkel ellentétes. Istenben higgyetek, ne ilyen idióta sprituális dolgokban....előre sajnálom a gyerekeiteket....
2009. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Kedves lepontozo! En is Istenben hiszek, de nem mint egy egi vezerben, hanem hogy mindenben es mindenhol ott van, meg egy kis lelekben is, aki keresi hogy hova szulessen le.
2009. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%

Én is Istenben hiszek. Katolikus vagyok, a vallásom nem összeférhető a lélekvándorlással és az eleve elrendeléssel. Számomra ez bizonyított, és hiszek is benne. De nem is ez a lényeg. A lényeg, hogy tudjátok sokan, örömmel látom, hogy kell lennie, sőt van egy olyan "felső erő", Aki a gondotokat, gondunkat viseli. Nincs félnivalónk, hisz' mindennek célja van...

Nekem 11 hónap peteérésnélküliség után jött el a babám hozzánk, ami a mai napig egyenlő a csodával. Orvosilag is.

Csak 10 hétig volt velünk. Megrengett a hitem. :( A mai napig nem vagyok büszke rá. Valami miatt én, mi a párommal, nem lehettünk kivételek. Pajzsmirigybetegség. Miért ilyen áron vették csak komolyan az orvosok, hogy autoimmun beteg vagyok?? Elküldte Isten hozzánk Őt, hogy tudjuk, szeret minket, és képesek vagyunk rá, a házasságunkat megáldotta, DE még dolgom van. Rendbe kell hoznom a betegségemet... Hogy egészséges lehessen a kistestvér. Akit azóta is nagyon várunk, Ő lesz a 2. csoda az életünkben.

2009. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%
Hiszek a spirituális dolgokban. Kb.3 éve voltam angyaltanfolyamon,ahol azt üzenték nekem,egy angyal le akar születni hozzánk. Akkor nagyon megijedtem,de megnyugtattak csak akkor fog jönni,ha megengedem neki. Kérjem,hogy oldja meg azokat a problémákat, ami miatt még várnia kell a földi élettel. Nyár végén eldöntöttük, bővülhet a család. A második hónapban már megfogant. Nem akartam elhinni, hogy ilyen lehetséges. 33 hetes km
2009. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi az az angyaltanfolyam?
2009. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!