Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti hisztek abban,...

Kismamik, ti hisztek abban, hogy egy "kis lélek" választja ki a szüleit Odafentről?

Figyelt kérdés
Lehet ilyen spirituális dolgokról is elmélkedni , vagy ez butaság? Mindenki véleménye számítana,aki szeretne hozzászólni.
2009. máj. 14. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Én hiszek benne, sokat beszélgetek erről a dédikével. Azért választ téged, hogy megváltoztassa az életedet.:)
2009. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát én nem tudom!:S

Nekem két gyönyörü fiam van akiket az életemnél is jobbna szeretek és azt hiszem Ök is engem!:)

De!!!Akiket a szüleik csúnyán bántalmaznak ne adj isten megölnek,Ök miért pont azokat az embereket(???) válasszák?

2009. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Mivel azt írtad mindenki véleménye érdekel, pedig én nagyon ritkán szoktam válaszolni. Szerintem ez nagy hülyeség és hinni benne az is! nincsennek csodák,meg a babád lelk3e nemél még mielőtt megfogant, nem azért fogant meg mert kiválasztott téged fentről, hanem mert sexeltettek jó időben, ennyi!
2009. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez igaz!A lelke azért választ téged,mert valamit meg akar tanulni tőled!Akiket bántanak azért jönnek a földre,h megtanuljanak szenvedni!Vannak akik azért mert szeretnék megtanulni mi az a boldogság!Vannak akik azért,mert tudni akarják milyen az élet vagy a halál!!!!
2009. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
én is hiszek benne!
2009. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
En sajnos nem. :( Mi van az elhalt magzatokkal akiket mondjuk 20.... hetesen kell megszulni, a lelek gondolta meg magat, hogy bocsi de megsem ide tartozom? :(
2009. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát igen... ezen gondolkodom én is... hogy azokkal a pici lelkekkel mi történik, akik "meggondolják" (fogalmam sincs milyen szót írhatnék ide??) magukat. Nehéz dolog ez, mert ugye az olyan szép mondat, hogy "kiválasztja"...
2009. máj. 14. 19:32
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
szerintem akinek probléma adódik, annak is ez van megírva, feladatként, nem? én így gondolom.ezt kell megélnie ahhoz, hogy megtanuljon valamit , ami által erősödik a lelke.
2009. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én öt éve nem estem teherbe ..Màr màr belenyugodtam,mikor egy nap valami megmozdult bennem,és azt mondtam a pàromnak:Ma terhes leszek!

2 hét mulva pozitivat teszteltem!

Tudom,hogy Isten ajàndékozott meg!

És hogy lélek-e vagy sem,nem tudom,csak azt hogy minden baba egy probatétel.

Ha jol neveled,kiàlltad a probàt,ha hanyagolod,megsérted a lelkivilàgàt,akkor nem birtad kiàllni.

Furcsa de én igy vagyok vele.

2009. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Miért pontoztátok le azokat, akik azt írták, hogy nem hisznek benne? Az volt a kérdés, hisz benne vagy sem. Miért csak az a válasz hasznos, aki hisz benne?Komolyan válaszoljatok már légyszi!

Én Istenben hiszek, de ilyen lélek kiválszt engem felülről dologban nem, ha jó időben szexelsz lesz baba, ennyi sztem is.

2009. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!