Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes mamik mennyire...

34 hetes mamik mennyire nehezen birjatok, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A heten vagyunk 34 hetesek de mar ugy erzem szulnek.

Terhes a hasam szo szerint tehenek es sulyosnak erzem, a fiam szetrugja az oldalamat s folyton kinyomja magat de mar fajdalmasan kicsit.

Elso terhessegunk s kezdek nagyon fardni es raplizni. Tapasztalatok, elmenyek?turelmet kivanok es jo egeszseget


2011. dec. 1. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Szia. Mi szombaton töltjük a 34 hetet, de már neeeem bíííírom! Ugyanabban a cipőben érzem magam én is mint Te. Lánykám reggeltől estig kalimpál - és már igen fádalmasan -, amikor befeszíti magát akkor mintha két oldalt húznák a bordáim!!! Én is nyűgös vagyok: nem tudok jót aludni, ha pedig jót alszom akkor wc-re kell mennem...Ráadásul, ha nem jutok el időben zuhanyozni - ez olyan fél nyolc-nyolc óra - akkor úgy el kezd járni keze-lába, hogy nem egyszer felszisszenek...és mind ez miért??? Mert hozzá szokott, hogy tusolás után vízszintesbe helyezem magam és bekenem a hasam babaolajjal...és az neki kellemes, mert simi van. Sok türelmet, egészséget és boldog babavárást Nektek is. :)
2011. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

És még lesz rosszabb!:))


37 heteske

2011. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
09:29, köszönjük ez biztató XD
2011. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már 2hete mondom azt, hogy nem birom. 30-31.hét óta jóslóim vannak. Nemrég felerősödtek, általában akkor jön rám, amikor alszok vagy aludnék. A szeméremcsontomnál is hihetetlen kellemetlen érzésem van. Feszit, zsibbad, szúr. :S 0-24 pisilnem kell. Én nem tudom meddig húzzuk még, lehet kicsit hamarabb jön, aminek örülnék:D
2011. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bár még csak 33 hetes vagyok, de már nem bííííííírom.:)

2. babám, akkora vagyok, mint egy bálna, a lányom már most 2,5 kiló, a dokim picit előrébb hozta tegnap a szülés időpontját január 20.-ról január 10.-re, de iszonyatosan feszíti lefelé magát a pici, szerintem december végén megszületik.

A kisfiammal nem tudok egy jót játszani, mert ha leülök, nem tudok felállni és rossz is ülni, de állni se jó, igazából semmi. a sarokig a séta 20 perc lett, eddig 5 volt.

A hasam jól szétrepedt, pedig az elsőnél nem volt csíkom.

Most a lányomért nagyon megszenvedek.:)

2011. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a valaszokat , igy h egymast erositjuk kommentekkel az ember nem erzi ugy h csak o van igy.

Mi angliaban szulunk s itt 20 heti ultrahang utan nincs semmi mas csak a vedonovel valo talalkozas 3 hetente.

Nem tudom miert van igy de kicsit idegesit h 10 heten keresztul meg nem tudod igazan mi van a piciddel ha nincs tobb uh, csak szivet hallgatjak meg altalanos vizsgalat.

Amikor irjatok h ennyire vagytok es annyirakitagulva meg mehszaj fogalmam sincs velem mi van ezekkel.

Itt nem kell fizetni a dokinak de nem is viszik tulzasba a vizsgalatokat.

Remelem azert egeszseges a babonk, annyit mozog h csak na.

Minden jot es kitartast mindannyiotoknak

2011. dec. 3. 13:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy ha sokat mozog és a szívhangra sem mondanak semmi negatívat akkor szerintem tökéletesen jól érzi magát a "babaházban" :)

Kitartást lassan itt a finish!! :)

12-01 22:32

2011. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Holnap leszek 33 hetes, iszonyatosan szenvedek..:(

20. hét óta görcsölök, sokszor erősödnek, sűrűsödnek a fájások, de még egyben.. A dokim adott rá gyógyszert, azt mondta, amíg zárt a méhszáj addig itthon pihizzek, ha nyílik kórház...:(

Nem bírok semmit megcsinálni anélkül, hogy ne görcsölnék be, ne kéne leülnöm....

Egy szoba felporszívózása közben legalább kétszer le kell ülnöm, éjjelente 3-4 órákat alszom jó esetben, napközben semmit..:( Nagyon nehéz..:(

2héttel nagyobb a fiam, mint kéne, nagyon sokszor ő is nyom, sokszor úgy fáj...

Kinek mekkora a pocakkörfogata??

Nekem 115centi volt 1 héttel ezelőtt...

Kitartást és Jó egészséget Nektek!:)

2011. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

12.02. 15:01-es vagyok, az én pocakom brutálisan nagy, 118 cm, pedig nem vagyok nagyon kövér...:)

34. hét, de ma is rosszul voltam nagyon....én úgy érzem decemberben meg fog születni a kislányom.

2011. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14:41 vagyok.

Nekem 91cm volt utoljára, 73cm-ről indultam.

2011. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!