Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt már így a terhessé...

Más is volt már így a terhessége során? És ha baj lenne a babával akkor ha nincs görcs és vérzés miből jöhetnék rá? Lejjebb szállna a hasam vagy hogy?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeséget kérdeztem.A hasam már kezd látszani,de közvetlen a köldököm alatt és most úgy "egybe olvad" az egész a szemérem dombig.Kb. 3 napja azon agyalok hogy minden rendben van e bent a babával?Állandóan olyan érzések kerülgetnek hogy baj van.A legelején is volt ilyen de akkor minden jó volt.5 éve volt már egy vetélésem amit csak uh.-n mondtak meg,ugyanis nem éreztem semmit.Félek megint így járok.Nem tudom a gondolataim elterelni.Ti hogy csinálnátok?Még a férjemnek sem beszéltem erről.Kedves kismamik írjatok légyszi!
2009. máj. 14. 09:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a bíztatást!!!

Kedves 12:14 es válaszoló!

Mondták már nekem is pont tegnap a kolléganőim hogy beszélgessek vele.Már hallja hogyha beszélek hozzá?Én is ugyanezt képzeltem el hogyha beszélek neki és egy kívülálló meglátna hogy szemilisnek nézne.De végülis ez nem érdekelne.Köszönöm amit leírtál és igazad is van és megfogadom azt a sok mindent.Köszönöm!!!

Ahhoz a kismamához lenne egy kérdésem aki írta hogy 15 hetesen hallgatták a babójának a szívhangját.Hallották már akkor?

2009. máj. 14. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!