Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb egy hete érzem, hogy mozog...

Kb egy hete érzem, hogy mozog a baba, de ma amit lerendezett. A hidegfront okozta?

Figyelt kérdés
Egész nap forgolódott, futkorászott körbe vagy nem tudom, összevissza mindenütt éreztem :)...
2011. nov. 30. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:

én november 18.óta érzem minden na mozogni.mindíg csak gyengén éreztem eddig,meg nem túl sokszor egy nap,de ma viszont egész nap meg sem állt.lehet h köze van a fronthoz,nem tudom.én mindenesetre nagyon örültem neki.hány hetes vagy?


17+5 hetes km

2011. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
18+4. Én is nagyon örültem neki, csak nekem is furcsa volt ez a hiperaktivitás :) Most is ficánkol :)
2011. nov. 30. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne is mond!Már azon gondolkoztam, hogy holnap dokihoz megyek, mert valami tuti nincs rendben.Tegnap este óta irdatlan iramban mozog a babám, és az alhasam is fájt ma délutánig.Csak reménykedem, hogy a front.

29 h. km.

2011. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én 24 hetes vagyok, de már aggódom, hogy minden rendben van-e, mert egész nap mozog. Nem bánom ugyan de ez már tulzás. Reggel 6:30-tol szinte folyamatosan. Biztos jön valami front, mert ez nem normális már.

2011. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:D beindultak a kicsik.

Amikor UH-n voltunk 10 napja melegfront volt, olyan kis lusta volt hogy alig akart megmozdulni, ma pedig pörgött leállíthatatlanul...

Szerintem nem gond, csak nekem volt borzasztó furcsa :)

2011. nov. 30. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok én is, napok óta le se áll a babám, még éjjel is érzem. Ma talán kicsit nyugisabb, eddig...de pl. most is rugdal.:-) 32hkm
2011. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


30 hetes vagyok, de nekem is rengeteget mozog a bébi kb. 3 napja. Folyton úszkál fel és alá, pedig már nem sok helye lehet odabent. Komolyan úgy érzem sokszor, hogy a hasamon át fog kijönni és nem alul :)) Apuka még viccesen meg is jegyezte múlt este, hogy olyan mintha ikreim lennének, mert egy baba nem lehet ilyen intenzív :D Azért remélem, hogy tényleg egyedül van :)

2011. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ó, tegnap a miénkbaba is szuperaktív volt :) de érdekes!
2011. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Harmadik vagyok. Ma mintha nekem is kevesebbet mozogna , kivéve reggel 6:30-tol 8-ig. Őrület volt amit csinált. Azóta nem annyira aktív, de nem is olyan mint máskor. Tulzásba viszik ezek a babák.

Én is azt hittem, hogy már ki bujik a hasamon.

2011. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Frontérzékenyek a csöppségek :) látom sokunké :)

Ma az enyém is kicsit nyugisabb volt, bár időnként még futott egy-egy kört :)))

2011. dec. 1. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!