Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kavezol terhesseg alatt?

Kavezol terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

En megiszok ugy 2 naponta egy kavet. Remelem nem artok vele a babnak.

27 hetes kismama


2011. nov. 30. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én szinte mindennap kávéztam,végig:) nem hinném,hogy ártasz.
2011. nov. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem szándékoztam letenni a kávét, de annyira undordtam tőle, hogy muszáj volt, rögtön az elején. A szagától is hánynom kellett... fúj. Pedig nagy kávés voltam ám előtte...
2011. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Alinaaa ***** válasza:

Én minden reggel megittam egy tejes kávét, délután ha húzós napom volt egy 3in 1-t.

Ha meg gusztusom volt vagy pedig jött valaki(illemből) kofein menteset, nagyon finom:)

2011. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Napi egy kávé megengedett én úgy tudom....az előző terhességem alatt nem kávéztam,mert egyedül voltam itthon és akkor aludtam mikor jól esett...de most hogy van velem egy 20 hós kisfiú és így vagyok most terhes muszáj reggel meginnom egy kávét hogy fitt legyek...az elején csak 3 in 1 de most már az nem elég...:)reggel lefőzök egy adagot és sok tejjel iszom...üdv.:34 hkm
2011. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A reggeli kávém nélkül a kocsiig sem találnék el:) Napi egy kávét végig ittam, nem okozott gondot.
2011. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ahogy megláttam a kérdésed, úgy megkívántam egy kávét :) meg is főztem :) na szóval én nagyon ritkán kávézok így terhesség alatt, előtte napi egyet-kettőt ittam meg. De a terhesség elején hányingerem volt tőle, így ráhagytam, de most jól esik.

20 hkm

2011. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Zsanett 24 ***** válasza:
Én nagyon fejfájós vagyok és néha a reggeli kávé segít én ezért iszom, mert még mindig jobb mintha hetente kapkodnám be a fájdalomcsillapítót.Nem hiszem, hogy napi 1 kávé ártana.
2011. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem , de előtte se kávéztam soha.
2011. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem magas a vérnyomásod, biztosan nem ártasz neki :)


Ha nagyon félsz, vegyél koffeinmenteset. Nekem az Auchan saját márkás jött be, nagyon finom, meg a Nescafé Gold.


Boldog babavárást!

2011. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindennap megittam egy kávét, pici tejjel. Volt amikor du. is, mert egyszerűen kívántam. Én kérdeztem a védőnőt, azt mondta nyugodtan ihatom.
2011. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!