Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt miért dagad...

Terhesség alatt miért dagad be a láb? és mivel lehet kezelni? Már mint ez olyan hogy ha be nyomod az ujjad akkor ott egy kis gödör marad de nem marad meg sokáig! Anyosom egy kicsit meg ilyesztett!

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a vizesedés. Általában az orvosok ilyenkor só- és fűszerszegény diétát szoktak előírni. Nekem is volt terhesség alatt. Elmúlik majd, ha megszülsz, de addig is idegesítő lehet.. :-) Kitartást!
2011. nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak meg ilyedtem egy kicsit!! 35 hetes kismama vagyok!! és a babának igy nem lesz semmi baja? ö az elsö babám lesz!!
2011. nov. 28. 10:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Vízvisszatartás a terhességi hormonok is közrejátszanak, első gyermekemmel nyáron volt nagy pocakom, nagyon vizesedtem, addig nincs gond, amíg a vérnyomásod normális emellett, ha az magasabb akkor nézik a vizeletbe nincs-e fehérje vagy aceton, nekem sajna volt így megindították a szülést ..terhességi mérgezés miatt, második gyereknél vele télen volt nagy pocim, enyhébb vizesedés volt, normál vérnyomás és minden rendben volt.
2011. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megúszod! Egyébként nekem nem maradt gödör, csak kifehéredett az ujjam helyén a bőr, és 4-5 mp alatt állt vissza az eredeti színére.
2011. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem sem maradd sokáig gödör csak 1-2mp ig!!!
2011. nov. 28. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem olyan vészes szerintem :)
2011. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azért holnap meg nézetem dokival!!
2011. nov. 28. 10:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tartotta az ujjbenyomatot és sokáig. Egyáltalán nem foglalkoztak vele, pedig nagyon be volt dagadva még a lábfej is, még az is lyukas maradt, ha beynomtam.

Sószegény diéta segíthet. De kibírja ki.

Azután szülés után 1-2 évvel kiderült, hogy a szívemmel baj van, két billenytű sem zár tökéletesen és most is dagad, ha meleg van.Vigyázz, kérj egy szív ultrahangot maszekul, mert amúgy kiröhognek.

2011. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!