Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. héten érdemes még elmenni...

35. héten érdemes még elmenni 4D vizsgálatra? Jól látható lessz a babám?

Figyelt kérdés
2008. márc. 24. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, ha ilyen későn mégy, akkor már szinte teljesen olyan a kisbabád, amilyen születésekor lesz. Szóval ismerkedhetsz az arcvonásaival, megnézheted, kire hasonlít.

Minden jót, könnyű szülést!

24 hetes kismama

2008. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár hét és már láthatod élőben, szerintem hamarabb kellett volna. Én 22 hetesen voltam most 3 hetes a kisfiam és teljesen úgy néz ki mint akkor, vonásai, mimikája stb
2008. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én már nem mennék a helyedben, mert voltam sima ultrahangon 30 hetesen és már nem is tudtak jó képet csinállni. Túl nagy a baba.35 hetes kismama
2008. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

A parom novere most volt 34.hetesen 4d-s uh-n.Latszani latszott jol a baba,de mar azt mondtak ott is,h elobb kellett vna menni,mert mar szinte semmit nem tud mozogni annyira nincs mar hely ott bent neki.

En biztos elmennek meg,hiaba is nem latszik ugy mint kicsivel elobb,de ez akkora elmeny,h szerintem nem szabad kihagyni.

Nagyon boldog babavarast kivanok neked

16 hetes kismama

2008. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!