Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális, vagy csak én...

Ez normális, vagy csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok és egyáltalán nem kívánom a szexet. A férjemmel egyszer voltunk együtt azóta, hogy kiderült. De az is borzalmasan fájt. Mintha bezárkóztam volna odalent, mert ha próbál izgatni vagy simogat, semmi nem indul meg bennem.Természetesen mást kap, de nekem sincs mindennap hozzá kedvem. Szeretem a férjem és Ő a legmegértőbb a világon, azt mondta nem tudna más nőre nézni, de én félek, ha nem tudom neki megadni megcsal. Mit tegyek? El fog ez múlni? Mikor jön el az a nagyon kívánós időszak?
2011. nov. 28. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat kedves kismama,lehet el sem fog jonni az az idoszak.En a 36.hetben jarok mar es meg sajnos mindig semmi es mar nem is fog ez valtozni.Egyaltalan nem kivanom a szexet de semmi mast sem ami ahozz tartozik :-(

Pedig azelott....:-D A parom mindig emlegeti azt az idoszakot...h milyen jo is volt...:-D Kitartast neked is es a parodnak is.(JA es lehet neked ez meg megvaltozik,ismerek par anyukat aki terhesseg alatt sokkal jobban kivanta a szexet,mint az elott)

2011. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hormonok... sajnos, nálad így hatnak :(.

Nekem a 13. héttől duplázódva tért vissza a libidóm.

2011. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második terhességem, de egyikben sem kívántam a szexet, nemhogy kicsit, semennyire sem. Sőt, azt sem, hogy a férjemen "könnyítsek" más módon. Ha néha mégis nekiálltunk a dolognak, akkor meg én is "bezárultam" alul, mint egy szűz lány.... Bezzeg szülés után alig bírtam kivárni a 6 hetet! Szóval nyugi, normális, csak kellemetlen...
2011. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!