Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 33. hétben járok, és látvány...

A 33. hétben járok, és látványosan (és érezhetően) leszállt a hasam, nem korai ez még?

Figyelt kérdés

Abszolút lefelé áll, újra jött az állandó pisilési inger, és nagyon-nagyon feszít ott egészen alul.


Első terhességemnél ennyire le sem szállt a hasam, nem volt ennyire látványos, és nem pár nap alatt történt, anem egy hosszabb folyamat volt.


Most akkor nemsoká szülni fogok, vagy ennek semmi köze hozzá?


2011. nov. 26. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez még nem jelent semmit. Szülés előtt szokott általában leszállni, de van akinek le sem száll. Esetedben szerintem inkább csak a gyerek helyezkedett és mivel nem első terhesség másként mutat. Azért figyeld a tested, de ez még nem egyenlő a szüléssel.
2011. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 33hetes vagyok és nekem úgy a 30-31hét körül szállt le.
2011. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első babánál már 32 hetesen lent volt a picim, az orvos meg is ijedt, de a 38. héten szültem (amúgy el sem fért volna másképp a 3 kilós picim mert alacsony és nagyon vékony vagyok, ja és nekem nem hosszabb folyamat volt, hanem pár nap, mire lehelyezkedett a drágám).

Nem azért jött előbb 10 nappal a kiírthoz képest, mert korán leszállt a hasam, hanem, mert erős jóslóim voltam már heteken keresztül még ezek mellett és egyre jobban nyílt a méhszájam, míg egyszer tényleg beindult a szülés.

Most még nem tudom hogy lesz a másodikkal, de feltételezem, hogy szintén hamar lenn lesz.

Vele még csak 13 hetes kismama vagyok.

Szóval nyugi!

2011. nov. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xStefix ***** válasza:

Szerintem ne aggódj. Második terhességnél már gyakran gyorsabban, hamarabb mennek a dolgok, de ez nem csak a szülsére lehet igaz, hanem mindenfajta változásra, menet közben is.

Nekem egyébként végig lent volt az első baba, sose jött fel, úgyhogy 9 hónapig jártam pisilni. Hónapokig azt hitték, mindenórás vagyok. :)

2011. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is lent van a hasam, mióta látszik. Sokan meg is jegyzik, hogy milyen lent van. Sőt a kisfiam sem mocorog annyira, így az elejétől kezdve be van fordulva, ahogy kell, ő max a tengelye körül forog!

A pisilési inger engem is hónapok óta kísért, de legalább nincsenek gyomor panaszaim és levegőt is nagyon jól kapok!

2011. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!