Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok és már...

20 hetes terhes vagyok és már most nagyon nagy a hasam. Nem híztam szinte sehova, csak oda. Mindenki azt kérdezi hogy ikrek lesznek-e, és engem mér kezd zavarni. Más is volt így ezzel? Ja és nem is vizesedem, teljesen problémamentes a terhességem.

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, most vagyok 23 hetes, és nekem is szokták mondani.Bár az ikres variáció az első gyerkőcnél volt, de ami késik nem múlik...! Engem nem izgat, szeretem, ha látják a pocakomat, büszke vagyok rá(biztosan Te is, nem azért írom!) Amúgy sincs standard hasméret, van, aki úgy megy szülni, hogy még átlagosan 6-7 hós terhesnek látszik. És akkor mi van? Ne foglalkozz vele! Boldog babavárást kívánok!

Még annyi: én jobb szeretném, ha látván a haskómat, a helyet is átadnák a buszon! Mert bámulni és véleményt alkotni mindenki tud, de előzékeny lenni már nem. Tisztelet annak az 1-2% kivételnek!

2009. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem adok megnyugtató választ, de engem meg az kezd zavarni, hogy mindneki azt mondja, hogy "csak ilyen pici a pocakod?" (már a 29. hétben járok) Néha már én magam is szinte megijedek, hogy ugye minden rendben.


De azért az a reménységem, hogy minden rendben! :)

2009. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Legyél büszke rá!!!És ne foglalkozz senkivel, a babavárás ezzel jár!:)

2009. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vav22 ***** válasza:

Én ugyanígy voltam. Egyáltalán nem jelenti azt, hogy ikreid lesznek. Azok a nők akiknek széles a csípőjük, azaz medencéjük azok inkább lejebb hordják a babát és később tűnik fel a pocaknövekedés ellentétben azokkal akiknek keskeny.

Ne fogalalkozz ezzel! Az a lényeg, hogy problémamentes legyen a terhességed és a szülés! Boldog Babavárást! :-)

2009. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rá se ránts! Tőlem is megkérdezték, hogy biztosan nem ikreket várunk-e? Merthogy az alkatomhoz képest elég nagy a pocakom állítólag, szerintem mind a 12 kg-t oda híztam. 36+1 hetes
2009. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20hetes voltam, mikor üldögéltem a terhesgondozóban, és berobogott egy 36heteske, mosolyogva kérdezte, hogy ugye már kész a csomagom, és felfogadtam a dokim, ugyanis nagyobb pocakom volt, mint neki.

Mikor mondtam, hogy csak 20hetes vagyok, akkor közölte, hogy jah, van aki 20kgt is hízik a terhesség alatt, akkor ült le, mikor csendben megsúgtam 7kgnál járok. Egy "csöppségem" van:)

Azóta csak nagyobb lett, de picit lassabban nő, hála csak egy hó van vissza:)

Kitartást:)

2009. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hatalmas volt a pocakom.

57 kg-ról 10 kilót híztam és az majdnem az egész a pocak volt. Még idegenek a közértben is megkérdezték, ikrek-e.

Végül 4450 g-al született a babó.

2009. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most vagyon 22 hetes. Nekem is nagyon nagy a pocim, tőlem is mindenki azt kérdezi, hogy nem ikrek? Én eddig 3 kg-ot híztam csak. Bár volt egy kis feleslegem mikor terhes lettem. 4D-s Uh azt mondták, hogy több a magzatvizem egy kicsivel. Ja a másik: a férjem 2 méter magas és majd 150 kg szóval mindenki rá fogja, hogy biztos tiszta apja ez a gyerek, pedig eddig egy centivel sem volt nagyobb, mint amennyi az átlag ilyenkor.

Szóval én is azt mondom nem kell senkivel foglalkozni, én is élvezem, hogy ekkora, mert már nagyon látszik. Gondtalan babavárást!

2009. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!