Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék kisbabát, de...

Nagyon szeretnék kisbabát, de a párom még várni szeretne 1-2 évet, én mégis szeretnék felkészülni a teherbeesésre. Mit tehetek azért, hogy problémamentes terhességem legyen?

Figyelt kérdés
14órában dolgozom egy étteremben,nem vagyok bejelentve, és nem is leszek.Milyen munkahelyet keressek érettségivel,ahol várandósan is dolgozhatok,kapnék GYEDet és mennyi időt kell ehhez dolgozni?
2009. jan. 3. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
egy terhes nőnek a 14 ora eléggé sok!Én nemdolgoztam terhesen. Ha anyagi helyzet megengedi ha terhes leszel akkor mondj fel!
2009. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok.hyedre fél évet kell bejelentve dolgozni akkor vagy rá jogosult!
2009. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, ha azt szeretnéd hogy minnél több gyedet kapj, akkor jó lenne ha találnál egy munkahelyet ahol 8 órába bejelentenek, én úgy hallottam már 1 év kell, mert ezzel én is megszívtam, mert csak 4 órába voltam bejelentve így sokkal kevesebb jár majd.
2009. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!A Gyed-hez 180 nap biztosításnak kell lennie folyamatosan,és a szüléskor is kell tartania a biztosításnak.így kapod a fizetésed 70%-át.
2009. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!