Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 20 hetesen már érezhete...

Lassan 20 hetesen már érezhetem rugdosni a babám?

Figyelt kérdés
Néha olyan mintha rátaposna a húgyhólyagomra, és olyankor jajjj majd be pisilek :) de hát nem jön semmi :) meg néha érzem a kezemmel is mintha rúgna. Akkor már érezheti a párom is? Mert mikor ő oda teszi a hasamhoz a kezem meg se mozdul. Másnál is volt ilyen?
2011. nov. 25. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Őt érzed :)


Nekem először olyan volt, mint ha buborékot fújna a hasamban :)


Az enyém "menekült" az apja keze elől. :)

Valahogy tudta, hogy nem az én kezem, és ha addig szétrúgta a hasam, azonnal abbahagyta, ha a Papinak akartam mutatni.


Szoktassátok :) És dumáljatok Neki sokat!


Boldog babavárást!

2011. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kerria ***** válasza:

Én először a 18. hét vége felé éreztem, olyan volt, mint mikor puki készülődik a belekben. (bocsi, de én így éreztem). Aztán el is bizonytalanodtam, hogy az volt-e avagy sem... kb egy hét múlva ismétlődött meg, utána folyamatosan.


Nálam is szégyenlős a kicsaj, ha én fogom, akkor rúgkapál, ha apa/vagy más, akkor lemerevedik... ilyenkor szoktam pluszban én is fogni, és akkor hamar 'felenged' :)


Egyébként ennek akkor veszed hasznát, amikor már az erősebb rúgások jönnek, mert akkor kell apát rávenni egy kis pocaksimogatásra :)


hkmjó babavárást!

2011. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kerria ***** válasza:
mármint 38 hkm, jó babavárást! csak összeíródott, bocsi
2011. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ilyenkor azt szokták mondani, hogy megnyugszik ha az apja keze van a pocin :) nem tudom, de szoktatjuk. Én is először ilyen pukkanást éreztem, de azóta... :) most már egyre biztosabb vagyok benne 80% hogy ő az, mert minden nap érzem :D és alul :)
2011. nov. 25. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:

:))

Semmivel össze nem hasonlítható érzés :)


A csuklása - ha lesz - na az még nagyon mókás :D


Első voltam, szép estét :)

2011. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen pukkanást éreztem tegnapelőtt, olyan mintha a puki készült volna. Tegnap még éreztem, de azóta nem :( Lehetséges ez, hogy ilyen ritkán érzem?
2011. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én eleinte csak este éreztem mikor már lefeküdtem. De mostanában már reggel is, napközbe is :) nyugi, csak ki kell várni:)
2011. nov. 26. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!