Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell állandóan pisilnem?...

Miért kell állandóan pisilnem? Más is ennyit jár wc-re?

Figyelt kérdés
A 9-ik hétben járok és tudom, hogy az első és utolsó trimeszterben sokszor pisil a terhes kismama. Az utolsót értem, nagy a baba és nyomja a hólyagot, cserélődik a magzatvíz. De most még nem nyomhatja és annyi magzatvízem sem lehet még. Éjjel 4-5-ször ki kell mennem, nem tudok így aludni, már teljesen kész vagyok.
2011. nov. 24. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonok, meg duzzad a méh. Igen, én is ennyit pisiltem abban a korban (éjjel 4x is), de a második trimeszterre nálam ez enyhült.
2011. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valamicskét javúlni gof tényleg a következő trimeszterben, és igen, én is rengeteget pisiltem, volt, hogy 20 percenként sohangáltam, de úgy, hogy már 5 perc után tudtam volna pisilni, csak próbáltam kicsit kihúzni :)
2011. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hormonok meg attól is,az első trimeszterben a méh még a hugyhólyag felé növekszik, aztán már a köldök felé fog. Valami ilyesmit olvastam, mert kiváncsi voltam mittől járok annyit pisilni terhesség elején.
2011. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xStefix ***** válasza:

Nemcsak akkor nő a méh, amikor szemre is nő. ;)

Én az elsővel végig jártam pisilni, mert a lányom sose jött feljebb a hasamban. Már a 2. trimben azt hitték, megyek szülni, annyira lent volt. Így ugyan megúsztam a légszomjat meg a gyomorégést, de alvajártam. :)

2011. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!