Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van az, hogy 6 hetes...

Mitől van az, hogy 6 hetes terhesen állandóan pisilnem kell?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ha már a baba nyomja a hólyagot akkor természetes, de ilyen korán mitől lehet?
2011. máj. 22. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt gyakori vizeletem az elején, de nem lett semmi bajom/bajunk.

Én úgy olvastam a babaszoba.hu-n (hétről-hétre), hogy ez teljesen normális dolog.

Így én ezzel nem is foglalkoztam, orvosnak megemlítettem, de nem 'reagálta túl'. :)

Most megint visszajött, de mi már a végét 'járjuk'.


Boldog babavárást :))

2011. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert altesti vérbôség párosul a terhességhez, ami hatással van a hólyagra is.
2011. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Szintén terhességre utal a gyakoribb vizelés. A méh növekszik és nyomja a húgyhólyagot. A progeszteron szintjének emelkedése a húgyhólyagra és annak izomzatára is hatással van, tehát olyan eset is előfordul, hogy csupán vizelési inger jelentkezik, amelyet nem kísér vizeletürítés, vagy csak igen kis mennyiségben." Ezt a szép magyarázatot találtam neked :) Én 18 hetes terhes vagyok, és kb 4-5 hetes terhességem óta állandóan pisilni járok, nagyon nagyon kellemetlen, van mikor éjjel 3-4x is felébredek, h muszáj kimennem...de már kezdem megszokni :) Te is meg fogod...:) üdv
2011. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Nem akarom elrontani a kedved, de amikor a gyerek a húgyhólyagodat használja focilabdának amin a fejelést gyakorolja, akkor rosszabb lesz... Szülésig ne számíts nagy változásra, addig wc-től wc-ig tervezd meg az útvonalad amerre haladsz.
2011. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!