Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok....

17 hetes kismama vagyok. Állandóan úgy érzem, pisilnem kell, és néha el is cseppen. Érzett más is ilyet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem meg érzek is ilyet. De nekem még párosul hozzá egy kis folyás is. De ez teljesen természetes. :)
2008. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Probalkozz Kegel-gyakorlattal. A legerthetobben megfogalmazva: ugy csinalsz, mintha pisilned kellene, de visszatartod. Esetleg pisiles kozben kiprobalhatod, mert igy erezni fogod, hogy melyik izmot kell megdolgoztatni. Napi 3x10, ezzel segithetsz, hogy ne cseppenjen el. Ez azert van, mert egyre nehezedik a baba, ami nyomja a hugyholyagot. Amiota csinalom ezt a gyakorlatot, nekem nem cseppen el.
2008. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!