Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltassak 4D-t? 36hetes...

Csináltassak 4D-t? 36hetes vagyok de csak most engedhetjük meg magunknak.

Figyelt kérdés

Azt hallottam ilyenkor már nagyon nagy a baba és nem látszik rendesen.Csináltatott valaki ilyen idösen?

Jah és Budapesten hova érdemes menni?


2009. máj. 11. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 33 hetesen voltunk, és nem bántuk meg! Nagyon jó volt, de már nem láttuk "egybe" a babát, nagy volt már ahhoz, de az arcáról lett kép.:)

36 hetesen szerintem már ne csináltass, legalábbis én biztos nem tenném, de a ti döntésetek. Lehet hogy 2 hét múlva már találkozhattok vele személyesen.:)

2009. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, az a baj, ha nem fordul a baba úgy, hogy látszék az arca, akkor is elkérik a pénzt érte... hamarosan a babára költhetitek azt a pénzt, vegyetek belőle pelust inkább... de megértem, ha nagyon látni szeretnétek azt is
2009. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass szerintem tök jó élmény! Majd nagy korába meg tudod neki mutatni milyen volt a pocidba! Én a Cleopátra házban voltam,a Lehel tér környékén van!Keress rá a googlen
2009. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha már befordult a babád, akkor gyakorlatilag semmi értelme, mert nem fogsz látni semmit

ha még nem fordult be, akkor van esélyed néhány jobb felvételre, de nem nagyon fog ráférni a képre, mert már nagy a babó

én már nem csináltatnék, de ahogy gondolod

Anno 26 hetesen itt voltunk, nagyon meg voltunk vele elégedve:

[link]

2009. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát lenne helye most is annak 10-15 ezernek.

De szeretném látni nagyon,és nem utolsó sorban neki is szívesen meg mutatnám késöbb.

Köszönöm hogy válaszoltatok.

2009. máj. 11. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
láttam több 4D képet és szerintem mind ugyanúgy nézett ki... XD a sima uh-t is megmutathatod neki később. vegyél neki inkább vmi játékot. pl tescoban 100 db színes műanyag golyó 2000 ft, szerintem nagyon jópofák :)
2009. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!