Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövö heten megyek 12 UH-ra,...

Jövö heten megyek 12 UH-ra, csinaltassak mar 4d-s ultrahangot? Az is erdekes mar?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem latni a nemet meg meg sok mindent,de szeretnek csinaltatni,nem fognak furan nezni ram?
2009. márc. 26. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még várj vele egy kicsit, bár tudom hogy nagyon nehéz! Én is már alig vártam, hogy eljöjjön a 4D UH optimális ideje.

12 hetesen még fejletlen a kis teste, és az arcocskája sem annyira szép. Én 28 hetesen voltam 4D-n és akkorra már igazi "baba" kinézete volt, mivel már a zsírpárnái kezdenek kialakulni, szépen kivehetők az arcvonásai. Többet fintorog, és sokkal látványosabb!

2009. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most akarok bejelentkezni. Nem a látvány miatt,csak, mert engem nem elégített ki amit mondott a dokim a 12uh-on.Azt olvastam, h a 4d uh-on, megnézik van e pl orrcsontja, a kis kezeit végignézik, lábait is megnézik h jól fejlődik e. Nekem sztk rendelőbe volt a 12. heti és csak a crl, és az nt nézte, mást nem is tudott azzal a géppel sztem.Szóval én azért megyek, mert lehet még picike, de kiváncsi vagyok h a többi méret és minden rendben van e.Amúgy sok helyen ha nézed a neten ilyen 4d rendelőkbe az időpontok között van a 12-14 hét.Nem fognak rád furán nézni,sztem senki sem, ők ezért vannak!!

:):)

2009. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 4D ultrahangot a 12 héttől javasolják. Szerintem felesleges várnod vele, hiszen óriási élmény látni a picit. Nyilván azzal az ember tisztában van, hogy ilyenkor még vékonyka, meg kis ufó feje van, de csodálatos látni, ahogy produkálja magát, megdöbbentő, hogy ilyen kicsiként is mit össze mozog... Nekem a barátnőm 13 hetesen volt anno, meg is mondták neki a baba nemét. Én is elmentem 13 hetesen, nekem is (szinte biztosra) meg tudták mondani a nemét. Szóval a saját tapasztalat megvan, szívből ajánlom. Egyébként természetesen huszonakárhány hetesen még vissza fogok menni, hogy akkor is megnézzük de a lényeg, hogy ne várj addig, mert felesleges! Az alső 4D-re menj el hamar! :-)

15 heteske

2009. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!