Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ígaz, hogy a kismamáknak egy...

Ígaz, hogy a kismamáknak egy korty alkoholt sem szabad inni?

Figyelt kérdés
Én tegnap ittam egy fél dcl bort kolával, mert annyira megkivántam. Meg a tehességem alatt ugyanígy vagy 3 szor. A férjem meg itt idegesít, hogy beteg gyerekünk lesz, mert iszok. Szerintetek? 23 hetes kismama!
2011. nov. 20. 13:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre. Semmi bajod nem lesz tőle:)
2011. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dokim kimondottan javasolta vérszaporítás céljából a vörösbort. Persze csak mértékkel. Azt mondta hetente 2-3 alkalommal igyak meg egy decit vacsihoz. 32. hétben járó kismama.
2011. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem is doki javasolta a mértékletes, jó minőségű vörösbor fogyasztását fenyegető vetélés kezelésére!
2011. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

A linket is!

Ma megmutatom a férjemnek a hozzászólásaitokat! Remélem leszáll már rollam. Mondtam neki, már ugy könyvelsz el mint egy alkoholistát. Vagy 3 deci lehetett az 5 hónap alatt amit megittam.

2011. nov. 21. 10:30
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem az orvosom javasolta h igyak meg 2 naponta egy deci vörös bort mert én nagyon vérszegény voltam.tehát még hasznos is lehet.ártani semmiképp nem árt ha nem viszed túlzásba.
2011. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Én is vérszegény vagyok egy picit. De még ha akarnám se tudnám tulzásba vinni. A férjem mint egy vadászkutya , ugy őriz.

Itthol van egy pici bor még de tegnap már ki akartam önteni a mosogatóba, a férjem miatt. De ha vendégségbe megyünk ott is mindig borral akarnak itatni, mert ugye jót tesz. nem mindenhol iszok, csak kicsit is. Mostmár nem is fogok, azért sem.

2011. nov. 21. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!