Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hónapban vagyok. Eddig nem...

9. hónapban vagyok. Eddig nem sokat híztam, de most iszonyatos étvágyam van, főleg édeset édessel.. Mással is ez történik?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az egész várandósságom alatt szinte csak édeset ennék,így a probléma ismerős.Jó,én korábban is édesszájú voltam.Csak mindaz,amit eddig le tudtam mozodni,mostmár a hatalmas poci miatt nem megy.Így rajtam is meglátszanak a kilók,de azzal úgy vagyok,hogy le fog menni.Ami nekem étkezéssel bevát,az nem a napi 5*i étkezés,mert akkor aztán egész nap éhes voltam,és mindig csipegettem valamit,hanem a napi 2-3*jóllakni,és annyi.Így valamennyire sikerült gátat szabni a kilóknak.De gondolom már te se nagyon mászkálsz pörögsz.Szerencsére ezt az életvitelt nekem meg kell tartani a 38. hét első napjáig,így talán nem harapódznak el annyira a kilók.Utána már jöhet,aminek jönnie kell:)
2008. márc. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, kinél mi jön elő; én is végig édeset ettem, napi egy somlói mindig megvolt... mondjuk én megszültem a 37. hetet épp betöltve, így az utolsó hónaporól már nem tudok nyilatkozni :)
2008. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:):):)
2008. márc. 22. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztalatot tudok írni: kb. ugyanaz a helyzet volt nálam mint nálad. 36.hétig összesen 4 kg-ot növekedtem, magyarul semmit. az utolsó hónapban viszont annyit eszek, hogy magamra sem ismerek... és feltornásztam 3 hét alatt a kilóim számát 10-re. Nem vagyok édesszájú, de most még fagyi is van a hűtőben. Bár sósat is hasonló lelkesedéssel eszek :) Azonban most, a 40. héten hiába eszem még ennél is többet, picit "fogytam", 1,5 kg-ot ment le a súlyom. Ha jóé tudom ez természetes, és köze van ennek ahoz is, hogy a szervezet üríti kis a salakanyagot a belekből, ezzel is jelezve hogy érkezik napokon belül a picike. További gyönyörű heteket így a célegyenesben!!! :)
2008. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
neked is :) puszi
2008. márc. 23. 07:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!