Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy bírja az egyre meleged...

Ki hogy bírja az egyre melegedő időjárást?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok , de már most nagyon melegem van és rosszul vagyok , nem tudom mi lesz nyáron , hogyan vészelem át.
2009. máj. 11. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én 27hetes vagyok,rohadt rosszul bírom én is ezt a meleget én sem tudom mi lesz nyáron:(Egyébként jól vagytok?Hol fogsz szülni?Én Pesten.Az alvással van még gond sokszor felkellek éjszaka,hogy pisilnem kell.Néha vannak méhösszehúzódásaim.Kislányunk lesz.Nektek?
2009. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En jol birom ,27 hetes vagyok,tegnap napoztam.Mikorra vagytok kiirva?En augusztus 3-ra es kislany.
2009. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár a 17. hétben járok, mégis mióta meleg van állandóan szédülök( előtte sosem volt ilyen). Melegem annyira nincs, de ez a szédülés kikészít.

2009. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én most kezdem majd a 37. hetet, de péntek óta küzdök. a lábam szét akar durranni, annyira bedagadt, a hosszú "zongorista" ujjaim már sehol sincsenek.

éjjel bobókám rugdal így forgolódom, ha nem forgolódom akkor wc-n vagyok, ha nem a wc-n vagyok mehetek a konyhába Rennie-ért mert küzdök a savval.Egyszerűen borzalmas.:( Nem alszom semmit de a párom se tőlem.

Kéne vmi megoldás a lábdagadásra, mert a felpolcolás nem ér semmit.

2009. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is rosszul voltam a melegfronttól, hánytam, fájt a fejem. Éjszaka forgolódom, kitámasztom magam párnákkal, amit később nem találok és természetesen a WC a második otthonom...Ezeket leszámítva jól vagyok, próbálok úgy gondolkodni, hogy ki kell bírni a nyarat augusztus elejéig.

27 hetes kismama

2009. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia!én 33 hetes vagyok,júni 28 ra vagyok kiirva és nagyon nehezen bírom a meleget,vizesedek,fáj a derekam,a lábam,keményedik a pocim....de talán kicsit enyhül majd az idő!Kitartást!!!
2009. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Én augusztus 6-ra vagyok kiírva, Szolnokon fogok szülni. Nekem is a WC a második otthonom, állandóan pisilni járok , meg ég a gyomrom és hányingerem is van. Ugy néz ki , hogy kislány lesz ..
2009. máj. 11. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!