Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismama hogy bírja ezt az...

Más kismama hogy bírja ezt az időjárást?

Figyelt kérdés
Én még csak 6 hetes vagyok, de most délután már úgy éreztem elájulok, pedig bennt vagyok. Szédülök, fáj mindenem, alig vagyok el. Ezt a fronthatás okozza.
2010. júl. 12. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
légkondival klimatizált szobában jobban viselem :)
2010. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehezen. De még nem terhesen is. Én 8 hetes vagyok, a lakásban 30 fok. Van egy 9,5 hónapos lányom, aki után rohangálok egész nap, és sajna Ő is nehezen viseli ezt a meleget, pedig kiviszem pancsizni is. Aludni csak 20 percet aludt, így én sem tudok pihenni..
2010. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

10.hetes vagyok ... kéthetente doki még jó hogy reggel kell menni .. nem megyünk sehová napközben első emeleten lakunk és erkély sincs... nincs kedvünk utazni se.

szinte csak gyümölcsöt és reggelire egészséges cuccokat eszek főtt kaját már napok óta nem kivánom. naponta kb. egy kiló gyümi..és rengeteg viz -2-2.5 liter-


nagyon melegem van egész nap sortban és fürdőruha felsőben vagyok ..

2010. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére jól bírom!

25 hetes vagyok

2010. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron voltam terhes. Nagyon jól bírom a meleget, de terhesen iszonyat volt. Eddig még örülhettek is a kismamik, mert elég gyenge nyarunk volt, de most együtt érzek Veletek!

Kitartás!!!

2010. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok, borzalmas ez a meleg, panelba lakunk, se klíma se erkély, ésnyugati az összes ablakunk. Gondolhatod, egész nap hozzánk süt a nap, kereszthuzatot nem tudok csinálni, és min. 30 fok van a lakásba. Naponta többször zuhanyozom, és sűrűn mosok hajat, és akkor a vizes hajjal bírom egy darabig. Az is baj, hogy az ember a kaját nem kívánja, de az innivalót annál inkább. én is sokat iszom, és nagyon vizesedek tőle. Aludni csak pár órát alszom éjszaka, már sehogy nem jó. De remélem mosz már lassan szülünk, mert ez a plusz tizenakárhány kiló tuti rátesz erre az egészre még egy lapáttal. Kitartást kívánok minden kismamának:)
2010. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég rosszul bírom Én is!

8 hetes vagyok,folyton szédülök,alacsony a vérnyomásom,enni alig bírok,és persze a folyadékot is erőltetni kell.

A klímát ma Én is bekapcsoltam picit! :))

Langyos fürdőt vettem délután és most jobban érzem magam! :))

2010. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nem a fronttól, mert nincs fronthatás. De a nagy meleg legjobban a kismamákat viseli meg. Én télen voltam kisterhes, 20 fok felett már hánytam a lakásban, a fagyos kinti levegőn birtam csak. Együttérzek veled, most bár hányás nincs, de sokat kell cipelni, ilyen hőségben.Légszomj, ilyeesmik. 31hetes
2010. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 9 hetes vagyok, és annyira rosszul bírom, h egyedül ki sem merek menni! Állandóan szédülök, alacsony a vérnyomásom, mint akit agyonvertek. Emellett az ivás is nehezen megy, mert nagyon erős hányingerem van...

Azt hittem, h velem van vmi baj, h ennyire nehezen viselem...

2010. júl. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem bííírom!!!!!Panel,9.emelet,erkély nincs,huzat nincs mert egy irányba néznek az ablakok.Éjjel semmit nem aludtam,csak forogtam,mert mindenhogy kényelmetlen:-(Mostanra lett akkora a pocim,hogy sehogy sem tudok feküdni,ha kitámasztom,akkor még a párna is melegít.na,most jól kihisztiztem magam:-)

25 hetes

2010. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!