Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok ezt a hülye...

Hogy bírtátok ezt a hülye időjárást hétvégén?

Figyelt kérdés
Én még ilyen rosszul nem is éreztem magam. Állandóan fájt a hátam, a lábam. A babó is állandóan mocorgott, még éjjel is. Más is így volt, vagy csak velem volt a baj?
2009. jún. 8. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Na én ugyan így voltam tegnap:(már annyira megijedtem hogy na én megfogok szülni mert még csak 35hetes vagyok...a kezem a bedagadt,fájt a hátam, a babóm azt hittem kiugrik a pocimon keresztűl,nagyon rossz volt:(remélem elmúlik ez a hülye front végre..
2009. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én jól birtam mondjuk nekem vhogy a meleg jobban bejön.A mentős doki(barát)azt mondta hétvégén mindenki akit ismer megszült csak én nem.:)
2009. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én jól bírtam, igaz szombat este picit bedagadt a bokám, de reggelre szépen lement. Ráadásul egész hétvégén rohangáltunk, mert pont most voltunk egy nagyobb babacucc beszerző körúton (Mária bababolt, IKEA) így én szombat-vasárnap csak jöttem-mentem, majd vonatoztam, gyalogoltam...:)

32 hetes kismama

2009. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!