Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 62-es ruhákat is kimossam...

A 62-es ruhákat is kimossam már (Nem vagyok 100%ig biztos benne h. Lány, és akkor cimkével lehet hogy könnyebben el tudom adni ha mégsem) vagy várjak amég megszületik?

Figyelt kérdés
A más babájára mikortól volt jó a 62-es méret?Azt mondták hogy olyan 3,3kg val fog születni.39hetes
2009. máj. 11. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


Nem szeretnék belekotyogni a dolgokba , de nekem is van jópár "kislány" rucim (felső, rugi), pedig fiút várunk:) Én úgy vagyok vele, hogy még a 68-asat is kimostam ,mert mindenkitől azt hallom, hogy a babák nagyon gyorsan nőnek. Itthon meg senki se fogja nézni, hogy miért rózsaszín kising van rajta....:)Szerintem.


37 hetes pocis

2009. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindent kimostam az elején. Tényleg nagyon gyorsan nőnek a babók:) Nekem kislányom van, de rengeteg"fiús " ruhánk van, mert 6 fiú unokatesója van:):):)(megörököltük a ruhákat).Furcsa is volt a családnak, hogy nem kék ruhákat, hanem rószaszínt "kellett" venni.:)

Minden jót Nektek:)

2009. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,nektek is minden jót
2009. máj. 11. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!