Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy 3 hónapos...

Miért van az hogy 3 hónapos terhesen nem kívánom a szexet? Szinte egyáltalán.

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró ez nekem és a páromat is sajnálom mert magát okolja.Meddig tarthat ez?És miért van?
2009. máj. 10. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hormonok :)) Semmi más.
2009. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is így vagyok,már a 6.honapban vagyok és még mindig nemkívánom.Az 1. terhességemnél is így volt,úgyhogy nemért váratlanul,de ahogy megszultem 2 hét után visszaállt minden.Alig vártam,hogy leteljen a 6 hét.
2009. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez van velünk,de én már nem sajnálom a párom,hanem mérges vagyok rá,mert egyszerüen nem hajlandó megérteni,hogy nem az ö hibája,és folyton 'babusgatni' kell. És velem mi lesz?? :)
2009. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én végig nem kívántam,főképp a végén.Aztán szülés után majd visza áll.
2009. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hormonok. sokan csak az első 3-4 hónapban nem kívánják a szexet, de van, aki végig. Ez egyénenként változó...
2009. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hat igen a ferfiak szerint a terhes nök szexualis ragadozok,hogy ejjel-napppal csak szexelnenek. de ez szerintem is hülyeseg,hisz annyi minden valtozik rajtunk hogy lehet emiatt csökken a vagy,amit megertek,nekem hogy nöl a pocim(17 hetes vagyok)nem igazan megy minden mozgas,es nem is kellemes mindig,pedig nem nagy meg.bar nekem sose volt hatalmas etvagyam,most sem valtozott,normal maradt,ugyanannyit szexelünk.van hogy en sem kivanom amugy.hat a pasikat meg valahogy meg kell probalni kiengesztelni hogy ne erezzek rosszul magat...de azert nekik sem art kicsit megertönek lenni.mindket oldalt megkell kicsit erteni,ami nem egyszerü
2009. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!