Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az, hogy 4 hónapos...

Lehetséges az, hogy 4 hónapos terhesen már feldagad a bokám?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.Én 22 hetes vagyok,szombaton volt az esküvőm és a lába a duplájára dagadt.Azóta is úgy nézek ki mint egy jeti.Nekem ez a harmadik terhességem de a másik kettőnél sokkal később jelentkeztek ezek a tünetek.Most viszont már kb. két hete vettem észre először,hogy dagadok.Hiába rakom párnára a lábam,ez van.Azért boldog és probléma mentes babavárást kívánok...
2011. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi is esküvőn voltunk,és nem jött rám a magassarkú cipőm,ami 2 nappal ezelőtt teljesen jó volt rám.A szertartás végére belilult a lábam,mert elszorította a cipő. Másnap elmentünk a Balaton partra,hogy beledugom a lábam,és amikor vettem fel a sarumat,alig bírtam felhúzni a cipzárt,így maradt a papucs. Nekem ez az első terhességem. 16+5
2011. aug. 8. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:

igen. figyeld a vérnyomásodat is mellé, mert lehet vizesedsz. mennyit híztál? én toxémiás lettem (fehérje, vérnyomás, ödéma azaz víz) és koraszülésem azaz csázsárom lett.

póckold fel a lábadat amikor csak tudod, egyél fehérjéket leginkább.

2011. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!