Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lehetséges, hogy már 4és...

Az lehetséges, hogy már 4és fél hónapos terhesen mozog a kicsi?

Figyelt kérdés
Ma reggel mikor felébredtem, teljesen olyan volt mintha a lábacskájával nyomta volna felfele a hasfalamat, és mikor megsimiztem eltűnt,.......utána meg megint odatette:)
2011. szept. 17. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
16-18 hetesen erezheto eloszor altalaban. Van akinel ez kitolodik a 20-22. hetig is. Hany hetes vagy pontosan?
2011. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges :)))))
2011. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első gyermeked, ugye? Igen, túl vagy a félidőn, és innen már mindig érezni fogod. A második gyermekednél, már előbb is érezni fogod. Gratulálok, jó egészséget kívánok!
2011. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első babámat 16 hetesen éreztem először, olyan bizsergető/buborékoló érzés volt, és 18 hetesen már kaptam igazi rúgást is.

4,5 hónapos terhesen már simán érezheted őt.

Különben is mi más lenne az, nem igaz? :)

2011. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az első két gyerköcömet 18 hetesen éreztem elöször,a harmadikat 16 hetesen.Most a negyediket várom,őt már a 14. héten éreztem remegni,buborékolni,16. héten pedig már rendesen éreztem minden mozgását.
2011. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Mindkét babámnál 13 hetesen már biztosan éreztem a mozgásukat. Tehát ebből kiindulva te is simán érezhetted a babádat!

Amúgy a mostani terhességemnél mintha már 9 hetesen is érztem volna...,de sokkal hamarabb kezdett el nőni most a hasam is.

2011. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már 2 hónaposan is mozgott,csak még nem érezted!:)

Azért gratula,ugye milyen jó érzés?

2011. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen első kis babám:) De jó ennek nagyon örülök,és alig várom a további mozgásait:) Igen retentően jó érzés:) Köszönöm a sok-sok válaszokat:) Jó egészséget nektek:)
2011. szept. 17. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!