Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hónapos terhesen már van...

1 hónapos terhesen már van rosszulét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Ez egyéni dolog, nekem minden terhességemnél már a nemvárt menzi előtt erős hányingerem volt, aluszékony voltam. Van akinek meg semmi sincs, sőt később se.
2011. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én már kb 3 hetesen fröcsögve hánytam, mint a kiscsikó :)
2011. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem fura, amikor valaki azt írja, hogy már a nemvárt menzesz előtt rosszul van...

Mert elvileg az emelkedett hcg szint okozhat rosszullétet, és ugye még akkor nem is magas, teszt se mutatja. Persze nem mondom, hogy kizárt, de szerintem akkor még pszichés lehet inkább.


6. hét körül szokott kezdődni jellemzően, de van akinél még később.

2011. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen furcsa, hányingerem volt, és most újra meglepődhetsz, kedves előző, mert a teszt is mutatta. Konkrétan 3 nappal a nemvárt előtt, és nem egyedi eset. :)
2011. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet bár általában később jön.

Egyébként a terhességi rosszullét mindig pszichés.

2011. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már pszichés???
2011. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy semmi köze a babához.
2011. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

13:45-ös vagyok.


Igazából több elmélet is van, hogy mi okozhatja a terhességi rosszullétet, és egyik sincs tudományosan alátámasztva. Hogy a hcg szint növekedés, cukoranyagcsere zavar, vagy esetleg pszichés... Most ezek jutottak eszembe, de van ám még egy pár elmélet :)


itt is írnak róla, és meg is válaszolják a kérdésedet kedves kérdező :)

[link]


Jóó, nem a legtudományosabb, de megalapozva írja a cikkeit a blogszerző :)

2011. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És ugyebár ha nem számítasz rá, hogy terhes vagy, azért viszonylag kevés esélye van, hogy pszichés. Aztán pszichésen 3 hónapig hánysz, majd pszichésen elmúlik :) Na mindegy. Ilyet is csak olyan ír, aki nem élte át, de ez egy ilyen oldal...
2011. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Éppen azért mondom,mert átéltem,és az én példám is éppen ezt bizonyítja.És a szakorvosok is nyilván mind hülyék,te vagy az okos egyedül.
2011. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!