Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor raktátok össze a kiságyat?

Mikor raktátok össze a kiságyat?

Figyelt kérdés
7hónaposan összeraktok:)Nem fura?
2009. máj. 10. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én július végére vagyok kiírva. Sajnos mi még meg sem vettük. De mostanában szeretnénk! :) Ti milyet vettetek? Nekem annyira tetszenek a kombi kiságyak. Bár kicsi a lakásunk, úgyogy lehet, hogy "sima" kiságyat veszünk. Szerinted érdemes belőle a drágábbat venni? Vagy elég az olcsóbb is? (a lényeg, hogy két szintre tudd állítani)

Bár nekem azok is teszenek, amik átalakíthatók később gyerekággyá (mármint úgynevezett ifjúsági ággyá). Bár szertnénk több kistesót is, úgyhogy valószínűleg most évekig úgyis használatban lenne a kiságy.

Szóval ti milyet vettetek?

2009. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia.Sima kiságy,két szintre állítható.A pelenkázót pedig külön vettük,nem állványos hanem szekrényes.
2009. máj. 10. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi kb. a 30. héten hoztuk el azt a kiságyat (bölcsőt), amit még anya is használt, mikor megszülettünk:)

2009. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a 35 héten vettük meg a kiságyat és aznap is összeállítottuk. Kombink van de nagyon jó!
2009. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Mi csütörtökön vettük meg. Még itt van dobozban :) Talán ma összerakjuk. Én már sokkal nyugodtabb lennék, ha össze lenne rakva...

A mi lakásunk is nagyon pici, a kisszoba csak 2x3 méter. Próbáltuk a helyet minél optimálisabban kihasználni. Van egy klassz kis komód, ami a babaruháknak pont jó, ezért afölé vettem falra szerelhető, felcsukható pelenkázót a vaterán.

A kiságy pedig sima rácsos, a Brendonban vettük 13ért, fenyő, 3 szintre állítható, és néhány rács kivehető, arra az esetre, ha már ki akarna mászni a pöttöm.

A kombi kiságyak nekem nagyon tetszenek, de a szoba mérete miatt nem fért volna el sajnos.

Mindenkinek minden jót!

35 hetes

2009. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Mi a 26.héten vettük meg és még aznap össze is rakta a párom.Azóta itt nézegetem a szobámban:)

29 hetes km

2009. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Boldog babavárást mindenkinek.
2009. máj. 10. 17:09
 8/8 anonim ***** válasza:

A 14:01-es válaszadótól kérdezném, hogy Te ott is fogsz aludni a babával? Ha igen, hogyan oldjátok meg? Csak azért kérdem, mert nekünk is kb. ekkora szobánk van, és mindenképpen külön szeretnénk tenni a babót, csak megy a dilemma, hogy ott aludjak-e vele az első időben vagy nem? Ha tudsz légyszi írj! KÖSZI!

22 h. kismama

2009. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!