Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes genetikai ultrahangon...

12 hetes genetikai ultrahangon mit fogok látni? Az lehetséges, hogy megmondják mi lesz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Már egy szépen kivehető baba alakzatot fogsz látni:)

Szuper élmény lesz!!!


Ilyen korán nem lehet megállapítani a baba nemét, főleg 2D-s uh géppel. A 18-20. hét táján nagyobb a valószínűsége, hogy meg tudják mondani a baba nemét. Persze akkoris attól függ, hogyan helyezkedik a baba:)

2009. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 12. heti vizsgálat elsődleges célja, a durva fejlődési rendellenességek kiszűrése. (pl. nyitott gerinc stb) A Down kór szűrésére ekkor végzik a tarkóredő mérést. A nemi szervek kezdetben egyformán fejlődnek, azok csak a 12-13. hét környékén kezdenek különbözni. Nincs kizárva, hogy láthat ez ügyben valamit a doki, de ez a vizsgálat még nem az, ahol biztosan lehet arra számítani, hogy megmondják a nemét.
2009. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit előttem írtak az mind így van,elsődlegesen a Down kórt szűrik.A nemét nem mindig tudják pontosan megmondani.Nekünk a 12 hetesen fiut mondtak,a 20
2009. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az előző vagyok valamiért kirakta mielőtt befejeztem volna.Szóval a 4D-n ujra kislányt.tehát mostmár elhisszük hogy lány.
2009. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia tök jo lesz,mar nagyon sok mozgast latsz majd,szep kis baba formaja lesz mar.keze laba latszani fog,szoval mar kesz kis emberke.nekem megmondtak hogy fiu es ez bebizonyosodott a köv.vizsgalaton is.

sok sikert

2009. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elözö vagyok elfelejtettem irni hogy nekem 2d-s uhn latta hogy fiu
2009. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!