Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy a 12....

Létezik olyan, hogy a 12. heti ultrahangon biztosra megmondják a baba nemét?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nekem akkor még csak 5 cm volt a baba úgyhogy nem is hiszem hogy a pici kukit is ki tudták volna venni. 14 héten mondták azt hogy lány keresztben volt a lába. És Nekem most a 24 héten mondták meg hogy fiú. Addig végig keresztben volt a lába. Most viszont terpesztett egy nagyot.
2009. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi voltunk 4D-n 12 hetesen, akkor a hölgy azt mondta kislány. Mikor megkérdeztem ez mennyire biztos annyit mondott, hogy eddig csak 4szer tévedett. Igaza lett, ma már gyönyörű 2 hónapos kislány.


Amúgy az össze uh-n mindig a popóját mutatta, így a többin is végig kislányt mondtak. Voltunk még 18 és 27 hetesen is 4D-n.


Persze ha mondanak valamit ne vedd készpénznek, hiszen akkor még nagyon kicsike, de megvan az esély hogy eltalálja az orvos. Csak egy jó gép és értő szem kell hozzá. :D


Boldog babavárást!

2009. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is rákérdeztem a 12.hetin, hogy tudni-e már a nemét.Azt mondta a doki, hogy ilyenkor még nem lehet biztosra megmondani, ugyhogy majd legközelebb....Ez 2D-s volt.
2009. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Volt egy hasonló kérdés itt már, amire én is azt válaszoltam, hogy még nem lehet, max. 4D-vel, de azt is csak alig több, mint 50%-ra.(nekem ezt mondta a doki), totál le lettem pontozva.

tehát ezek szerint van, akinek megmondták már 12 hetesen is, de szerintem ez szinte lehetetlen, hiszen még akkor alakulnak a nemiszervek.

2009. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pedig lehetseges mert nekem mar akkor megmondtak hogy fiam lesz!
2009. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

en pont 13 hetesen voltam, 4d-re is atkapcsolt a geppel es 99%-ra mondta, hogy kislany! azota is az!

nem hinnem, hogy csak tippelt volna, de lehet. mindenesetre bejott neki! (nem mi kerdeztunk ra, hanem o kerdezte, hogy megmondhatja-e nekunk a nemet)

kulonben akkor meg nagy a hibazas lehetosege es utan meg csalodott lennel, ha nem az, amit mondanak.

2009. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Biztosra NEM tudják megmondani!!!12 hetesen még egyforma hosszú kukiszerű kinövésük van!!!Persze néha bejön a jóslatuk,az csak véletlen...50-50%.

Én 16 hetes vagyok,de a dokim mondta,hogy egy hónapot várjunk még vele,mert nem akar hitegetni... nem is vagyok annyira kíváncsi rá,számomra nem fontos a neme(első babám)...a második babánál biztosan tudni szeretném minél hamarabb!:)

2009. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én ismerek olyan dokit, aki képes erre. Mondjuk ki kell bírni a vizsgálatot, mert több mint egy órát elviselni a hüvelyultrahangot, nem kellemes.
2009. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen 4d-n fiút mondtak.21 hetesen kislányt és ma este megyek megint 4d-re,kíváncsi vagyok mit mond.
2009. nov. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.Kislány lesz.Tévedett a 13.heti ultrahang,illetve a doki!
2009. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!