Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Baross u. -ai klinikán...

A Baross u. -ai klinikán genetikai ultrahangon megmondják a baba nemét?

Figyelt kérdés
Mert nekem egy kicsit magas lett az afp-ém, ezért mennem kell. De elég sokszor olvastam itt hogy 5 perc alatt lezavarnak és hogy nem is valami kedvesek. Szóval ilyesmibe ott ne is reménykedjek?
2009. máj. 15. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is magas lett és én is ott voltam. Az igaz h van olyan asszisztens és doki aki nem kedves, de pl nálunk a 2.alkalommal az orvos úgy indított, h tudjuk-e már a nemét, és mondtam h nem 100%-osan és megnézte és megmondta h 100%, h kisfiú lesz. Végignézte a babót, aztán a vizsgálat végén megkérdezte h akarom-e látni a fütykösét?! Mondtam, ha lehet akkor persze! :) És meg is mutatta. Viszont az első alkalommal az orvos nagyon szemét volt. Úgyh ki kell fgoni. Viszont aki az ultrahangozóban van asszisztens az nagyon kedves, aki a betegfelvételnél van az meg egy hárpia.

Neked mekkora lett az afp-d?(mom)

Remélem minden oké lesz! Majd írd meg az eredményt!

23 h.pocis

2009. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem is mennem kell, genetikai tanácsadásra mert magas lett nekem is az afp-m. Nekem 2.61 MOM lett. Bár a 4D-n és a 18 hetes genetikai uh-n teljesen rendben volt minden, azért parázok egy kicsit!


Elöttem válaszoló kismami, Neked mennyi lett a MoM? Mit mondtak?

2009. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem 2.43, tehát "csak" határérték közeli, de azért elküldött a dokim. Gondolom biztos ami biztos alapon, mert uh-on azt mondta hogy ő nem látja hogy bármi gond lenne.
2009. máj. 15. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nekem a Mom:3,0 lett :(, gondolhatjátok h h kiakadtam. De azóta 4 különböző doki látott, és hála istennek egyik sem látott bajt, ennek ellenére csak akkor fogunk megnyugodni,ha már kint lesz. Amúgy engem nem érdekelt h ott milyenek a dokik, asszisztensek, csak az h őszinték legyenek. Nagyon drukkolok, remélem minden oké lesz!
2009. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!