Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultrahangon megmondják h....

Ultrahangon megmondják h. terhes vagy-e, vagy irnak valamit a papírra amiröl rá lehet jönni?

Figyelt kérdés
ma küldött el a nögyogyász, mert régota késik, de ott nem mondtak semmit csütörtökön megyek vissza orvoshoz de addig kilyukad az oldalam a kiváncsiságtol:)
2010. jún. 8. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Na ezt nem értem!

Az UH-n semmit nem mondtak????Hogy lehet?

Vagy ha már ők nem mondtak semmit,kaptál leletet nem?Azon rajta kell legyen a diagnózis.

2010. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én sem értem:S azt hittem ráirják a papírra ezért nem kérdeztem, viszont csak olyan van rajt hogy bal oldali tüszö dominans 23 mm 4 mm nyh...

nem értek orvosul...ez azt jelenti hogy nincs baba?:S

2010. jún. 8. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem ki a leletedből,hogy van egy érett tüsződ,ami hamarosan megreped.Vagyis nincs baba inkább ovulálni fogsz!


első voltam.

2010. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még valami:4 mm-es nyálkahártya édes kevés az embrió megtapadásához.


Na szóval,szerintem anovulaikus ciklusod volt,ami azt jelenti,hogy nem volt tüszőrepedés,tehát nem jött létre terhesség.Viszont mostanra a múlt havi tüszőid gyorsan érnek és máris van egy domináns tüsződ,ami meg fog repedni hamarosan.Vagyis ez most termékeny hónap lesz.

Ovu tesztelj,mérd a hődet és szerintem most tessék akciózni a babáért!


Hogy mitől késett a mensid azt én sem tudom:S

De itt most nincs baba.


24 hetes km.

2010. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oo:S hát köszi azért.
2010. jún. 8. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!