Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nyári babám fog születni...

Ha nyári babám fog születni akkor vásároljak neki hosszúujjú bodykat? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem szükséges, amúgy is csak nyeklik-nyaklik a baba keze nehezebb ráadni még amikor kicsi, és ha jó idő van nem fog kelleni.

Egyszerűbben meg tudod úgy oldani, hoyg rövid ujjú bodyt veszel, és amikro meg hűvös van akkor fölé öltöztetsz.


Előre ne vegyél hosszú ujjút, de ha közben mégis úgy látod,hoyg tudnád használni, akkro 1-2 darabot pillanatok alatt be tudsz szerezni.


Nekem tavasz végi babám volt, nyáron már 1-2-3 hónapos volt, hosszú ujjú bodyt nem igazán adtam rá, inkább arra kell figyelni hoyg a kis mellkasa védve legyen huzattól, széltől.

2011. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt nyár időjárására gondolsz, akkor ez szerintem nem kérdés. De bőven ráérsz még vele akkor is.
2011. nov. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem most nyáron született a kislányom.Alig vettünk hosszú ujjút inkább rövid bodykat.Meg is bántuk mert pont akkor jött egy hidegfront és alig tudtunk mit ráadni és utólag szereztünk be pár darab rugdalózót és hosszú ujjú bodyt+kisnadrágot/talpasat/.
2011. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ugye-ugye :) Pont erre gondoltam ami az utolsó válaszolóval is történt,szerintem jó ha van!

Én már szerzem be őket ;))

2011. nov. 14. 09:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Vettem 2 db-ot anno, csak arra figyelj, hogy ne legyen sűrű szövésű(Leopoldi "macis" body).Egy picit hűvösebb éjszakákon jól jön.Ha nem veszel akkor ott fogsz állni, hogy hideg a karja...nem alszik...
2011. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megkérezhetem,hogy hány hetes vagy,hogy már most vásárolsz?És hogy mikorra vagy kiírva?Nekem is nyári babám lesz,de én nagyon az elején járok még.
2011. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pár darabot nyugodtan vegyél. Le is hűlhet a levegő, kell az. Ha meg nem kell mégsem, akkor, na bumm...
2011. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
8hetes vagyok :) miért?
2011. nov. 14. 11:22
 9/14 A kérdező kommentje:
te hány hetes vagy aki kérdezte tőlem? :)
2011. nov. 14. 11:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem,én 6+5 vagyok :)
2011. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!