Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A decemberben születendő...

Monqa kérdése:

A decemberben születendő babámnak mire lesz szüksége? Miket vásároljak kezdésnek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Néhány hosszú ujjú bodyt, 56-62 méretben, (pl. 4-5 darab mindkettőből) talpas rugikat (ujjatlan és hosszú ujjú). Bundazsák, takaró (vastag-vékonyabb). Sapka, sál. Textilpelusok (legalább 10). Kiskád, hőmérő, kifogó, törölköző. Kiságy, matrac, ágynemű. (elég pl. egy takaró). Kiszokni, kiskesztyű. Ha hűvösebb van nálatok télen, akkor hősugárzó sem árt a fürdetéshez.

Nekünk jól jött, hogy volt cumi. Hordozó kocsiba.

Vehetsz egy-két cumisüveget a biztonság kedvéért, de reméljük, nem fog kelleni jó sokáig:)

Kisolló (lekerekített végű) javaslom a dm-ben a fémollót, mert annak nagyon vékony az éle, nem olyan nagy bumszli, mint a legtöbb kisollónak. Egyenlőre ennyi jutott eszembe.

Ha akarod, akkor mérleg-légzésfigyelő, esetleg mellszívó.

2010. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mennyiséget is irok.

kell alapruházatnak rugi ha hosszúújju a body akkor a rugi ujjatlan legyen ebből legyen 3-3 db.

és forditva r. ujju body és hosszú újju rugi ebből 4-4 db.

bundazsák 1 db

hálózsák -alá csak body kell- 2 db. újjatlant javaslom és méretben 2 mérettel nagyobbat szóval alapból 68-ast. a meleg érkeztéig jó lesz. -tapasztalat-


esetleg lábfejes kisnadrág 4 db és póló hosszú újju vékony pulcsi 4 db.

ha a rugi is lábfejes nem kell zokni és kocsicipő se.

sapka legyen jó meleg 2 db. és vékony fürdés utánra szintén 2 db.

sál nem kell kis zsákkesztyü egy pár

csini ruha esetleg karácsonyra a családnak fotózáshoz de nem kell

takaró a babakocsiba is és lábzsákos babakocsi


kérdezz még ha kimaradt valami

2010. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt amikor én harisnyanadrágot is adtam rá a rugi alá.
2010. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2010. júl. 16. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:

SZia,


Nagyon jó hogy felteted ezt a kérdést , mi is decemberre várjuk a kisfiúnkat. Én néztem egy oldalt a google be írtam be hogy babakelengye lista , sokat kihoz , de van olyan amiben felesleges dolgokat is ír. Később visszanézek , ha megtaláltam az az oldalt amit nekem is ajánlottak elküldöm a linket.

19+4 km

2010. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat!
2010. júl. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!