Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltöttem a kritikus 12....

Betöltöttem a kritikus 12. hetet. Szabad már emelgetnem?

Figyelt kérdés
Persze nem mázsás súlyokra gondolok. Eddig nagyon vigyáztam, tényleg csak azt emeltem amit muszáj volt. Most már lehetek merészebb egy kicsit?
2011. nov. 13. 10:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk aki nem az első babáját várja, az már nem teheti meg, hogy nem emel.

Én is terhes vagyok, a gyerekeim 14 és 11 kilósak. Csak szükséghelyzetben emelem meg őket, de pl. a kicsit az autósülésbe naponta kétszer ki-be kell tennem...


Fenntartom a véleményem, hogy aki ennyitől barnázni kezd, ott valami gond van. És persze lehet, hogy azt is ki lehet hordani, de akkor sokszorosan veszélyeztetett terhességről van szó, és nem egy átlagosról.

2011. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Fenntartom a véleményem, hogy aki ennyitől barnázni kezd, ott valami gond van. És persze lehet, hogy azt is ki lehet hordani, de akkor sokszorosan veszélyeztetett terhességről van szó, és nem egy átlagosról."


Hát köszi, ezt a választ. Nálam semmilyen gond nincs, nagyon sokan barnáznak. Nagyon sok olyan kérdést olvastam akik barnáztak, sőt van aki vérzik is több hetes koráig, mégis egészséges babája születik/született. A barnázás nem feltétlenül jelent rosszat.

2011. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem se jelent túl jót ha valaki barnázik,meg vérzik.Nekem egyszer volt a terhességem alatt barnás-véres folyásom,de kaptam rá hüvelykrémet a dokitól és el is múlott.Utána nem volt egyszer sem.
2011. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!