Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire probléma, ha emelgetn...

Mennyire probléma, ha emelgetnem kell terhesen a kétévesemet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
bölcsiben melózta, és ott egész nap emelgettem, semmi bajom nem volt, és nem is lett :) persze 7hósig melóztam csak, de akkor már nem fértek hozzám a gyerekeim a pocakomtól :(
2011. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a 3,5 évesemet emelgetem terhesen. Ha kell, akkor kell. Mit tudsz csinálni?
2011. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az enyém 2,5 éves, februárban ráadásul volt egy vetélésem, így extrán kéne vigyázni, de egyszerűen van, hogy muszáj.

a wc-re feltenni, levenni kell, mert nem tud még felmászni, a bilit sosem használta. autóba a gyerekülésbe már be tud mászni, meg ki, de így is rengetegszer kell emelnem ezért azért.

szerintem egyébként, ha elmegy a baba, nem emiatt megy el.

2011. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a 2 éves ikreimet emelgetem és semmi bajom. A szervezetem a terhesség kezdetétől fogva ehhez van szokva, így nem hiszem, hogy baj lehetne...
2011. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Terhesen nekem is emelgetni kellett a nagyobbat, volt hogy babakocsival együtt. Egyszer ki is akasztottam egy anyukát, egyedül állt a megállóban egy nagy babakocsival, én épp a nagyobb gyerek nélkül, de már gömbölyödő pocakkal odaszambáztam hozzá, és megkérdeztem, hogy segítsek-e feltenni a babakocsit a villamosra. Úgy nézett rám, mint valami idiótára, és rámszólt, hogy NEM!!!! Nem részleteztem, hogy edzett vagyok én már, akár egy hajórakományt is be tudnék pakolni.
2011. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes. És ha a baba fordolódik sincs semmi köze hozzá. Ne félj ! Egyéb durva nehezebnél nehezebb dolgokkal nem kell gyakorolni, de kisgyereket fel emelhetsz, amíg birod és kényelmes, de próbáld rászoktatni, hogy inkább leguggolsz, és ölelgeted úgy.
2011. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ésszerű kereteken belül nem lehet baj.

Én ketőt is emelgetek most babásan és komoly távokat is cipelem a nyakamban a 2.5 évest.Eddig nem volt baj de azért szerintem vigyázzni sosem árt!:)

2011. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!