Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 mm-es petezsák még nem...

6 mm-es petezsák még nem terhesség?

Figyelt kérdés
4 napja késik a mensim és már hét elején pozitív lett a tesztem. Többet is csináltam a héten, valamelyiket délután, mindegyik azonnal + lett. A dokim tegnapra berendelt és a már említett 6 mm petezsákot látta. Kb két hét múlva kell visszamennem, és nem kaptam terhes kiskönyvet.Nagyon furcsa, rossz érzés volt. Most akkor még nem számítok kismamának? Kérdeztem tőle, hogy ajánlana-e valamit, ami segít a korai terhesség megtartásban. De azt mondta nincs, egyedül a folsav, még magzatvédő vitamint se kell szednem, mert attól -a vas miatt- csak szorulásom lesz. De eléggé vashiányos vagyok, úgyhogy én mégis szedem az Elevitet. Szerintetek?
2009. máj. 9. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A petezsák önmagában nem terhesség.

Kiskönyvet a védőnő ad, majd amikor a doki kiállítja a terheeségről az igazolást. Azt pedig akkor teszik, amikor már van szikhólyag és szívpulzálás is.

2009. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg 2 hét múlva már lesz szívhang,ne izgulj,pihenj sokat!Drukkolok!
2009. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedd csak nyugodtan mindkettőt,segít a terh.megmaradásában!Ha két hét múlva mész már jobban fog látszódni a terhesség,most még nagyon korai!
2009. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az én orvosom 2 pozitív teszt után vizsgált meg az elmaradt menzi utáni 4. héten. azt mondta, mintha lenne ott valami, talán petezsák, de 2 hét múlva biztosat tudunk. azóta 3 éves a kislányom.
2009. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14.42-es vagyok. bocsi, elírtam 2, 4 hetesen mentem dokihoz.
2009. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így van, ha majd lesz "valaki" abban a petezsákban, akinek pulzál majd a kis szíve akkor ad a doki egy igazolást amivel mehetsz a védőnőhöz. A kiskönyvet pedig ő adja majd. Mindent a maga idejében:)

A vitaminokat pedig szedd nyugodtan, ártani nem árt.

L.26+4

2009. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én a kiskönyvemet 11 hetesen kaptam meg,hiába volt 6 hetesen pulzálás.A doki mondta,azért nem hamarabb,mivel addig bármikor történhet valami nem várt,és a 12 heti uh-ra kell csak a kiskönyv legelőször.
2009. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan igy voltam én is.Azért nem "foglalkoznak" még veletek (veled és a kicsivel) mert mivel még nagyon pici,korai a terhesség könnyen előfordulhat....ami persze nem fog, csak pihenj.Babát vársz, és igenis, hogy Várandós vagy!!!Csak ők az igazi terhességet a 3 hónap betöltése után mondják ki, mivel akkor már kisebb a vetélés kockázata.Szerintem szedd nyugodtan az Elevitet, és Magne B6-ot.És pihenj minél többet.

Boldog Babavárást

2009. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!