Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthatok? C:2100,...

Mire számíthatok? C:2100, vannak jóslóim. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok.A babám adatai BPD:87mm, FL:62mm.

Jók az adatai??Ezt 32+4 naposan mérték.

Volt barnázásom,vérzésem az 5. héttől.Néha még előjön.Veszélyeztetett vagyok.Meddig húzhatom, végig???


2009. máj. 9. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is hasonló volt annyi idősen, mint Te. Igyekeztem azért pihizgetni, most vagyunk 36+5 naposak. A méhszáj azóta 2200 lett, a babó is szép nagy már, nekem a doki azt mondta, hogy szerinte max a 38. hétig húzhatom.

Hogy őszinte legyek, miattam már most is jöhetne a picur:)

Szóval nyugi, figyelj magatokra és akkor nem lesz koraszülés!

2009. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:-)) Könnyű szülést neked:-)
2009. máj. 9. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 28 hetesen volt ennyi a méhszájam. De már a 18. héttől el kezdett nyílni.

Doki végig koraszüléssel ijesztgetett.

A 36. héttől pedig már 1111 volt a méhszáj, és azt mondta, bármikor beindulhat a szülés ilyen értékekkel:)

Nos, 40+1 hetesen befektetett a kórházba, ahol próbálták kicsalogatni a babát többféle módszerrel:)


Szóval, önmagában a méhszáj értékre nem lehet alapozni:)

Látod, totál nyitva voltam, és több mint egy hónapot még így is hordtam a babát:)


Nyugi!!!


Pihizz, és a 36. hétig szedheted a magnéziumot is- Utána már nem szabad:)



Jelenleg 12 hetes kismama vagyok, de a 9. héttől 2100 a méhszájam. Remélem kihúzzuk legalább a 36.hétig:)

2009. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!