Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam cukorterhelésen és...

Ma voltam cukorterhelésen és elötte megittam 1 kávét volt benne cukor és hab. szerintetek ez nagy baj?

Figyelt kérdés
2008. márc. 20. 12:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz pontos az érték, de ha nem lesz 7.8 mmol/L felett két óra múlva, akkor ne is törődj vele. Ha annyi lesz vagy magasabb, akkor kérd az ismétlést!

Ne aggódj!

2008. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Laborban dolgoztam és el kell hogy mondjam nagy butaság volt a cukros kávét még a habbal is tetézni!

Akármilyen alacsony is a vérnyomásod ezt akkor sem kellett volna meglépned. Elsőnek odaérni a vizsgálatra hogy minél hamarabb túl legyél rajta. A cukorterhelés arra szolgál hogy kiderüljön, hogy van-e terhességi cukorbetegség. Hülyeség azt hinni hogy ha ennyi és ennyi fölé nem megy az eredmény akkor nem kell vele foglalkozni. Ha éppen határértéken van akkor meg valószínűleg megismétlik a vizsgálatot És az meg csak neked lesz rossz.

Üdv: 23 hetes kismami

2008. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hasonlóképp jártam,mint te. A párom hozta a reggeli kávét lelkesen ,én meg megszokásból ledöntöttem. Azután jött a kopp! Nálm nem volt gond, mert az 1óra kb le is telt, mira odaértem. Szerintem ne idegeskedj, ha nem vagy cukros, mindenképpen normális értéket kapsz! De ha magasabb, mindenképpen szólj a dokinak!

2008. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!