Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam cukorterhelésen és...

Ma voltam cukorterhelésen és elötte megittam 1 kávét volt benne cukor és hab. szerintetek ez nagy baj?

Figyelt kérdés
2008. márc. 20. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom, hogy cukorterhelésre éhgyomorral kell menni. Ez fontos, hiszen éhgyomri cukrot is mérnek és csak akkor terhelik meg a szervezetet, ha az rendben van. Neked ez eleve nem volt éhgyomri érték. Viszont ha cukros-habos kávé után rendben találták az "éhgyomri" értéket, akkor szerintem ne aggódj, ezek szerint mire odaértél már visszaállt a normál cukorértéked. Ennek ellenére javaslom, említsd majd meg a dokidnak, lehet, hogy ismétlést kér. Viszont úgy gondolom, ha a terhelés utáni jó lett, akkor nincs baj.
2008. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadott volna,mert falsítja az eredményt,
2008. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is butaság volt elötte kávézni.ha megvan az eredmény, mindenképp mondd meg a dokinak vagy a védőnőnek, hogy elötte kávéztál.

boldog babavárást

2008. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A kávé önmagába nem emeli a cukrot, viszont a cukor meg a hab, az tutti föl nyomta. Sok cukor volt benne?Biztos hogy ismétlés lessz belőle, mivel a terheléshez még kaptál egy nagy adag szirupot is.Ha legközelebb mész,és nem bírod ki kávé, nélkül, én se bírtam, akkor használj ahoz az egy kávéhoz édesítőt, és pici cukor nélküli tejszínt,mert a tejcukor is cukor. Jó baba várást. 35 hetes ksmama
2008. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem! Kb 20x mondják el előtte, hogy TILOS bármit is enni, inni. Sőt ha jól tudom előtte este is megmondják, hogy meddig szabad enni. Ezt nem lehet megérteni? Szerintem nem lesz jó az eredmény!
2008. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Ha a terhelés nem magas,nem foglalkoznak vele.

Ha az éhgyomri kicsit az lesz,megmondod mitől.Nem kell ebőől nagy problémát csinálni.Ha nem vagy cukros nem mehet nagyon fel,ha az vagy,mindenképp kezelni kell.Ne aggódj feleslegesen.

Boldog babavárást.

2008. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó lesz az érték nem foglalkoznak vele,de azért tényleg az emberi hülyeség netovábbja,hogy mindenhol azt szajkózzák,vérvétel előtt nem eszünk semmit,és max csak vizet iszunk,és erre valaki bekávézva megy el vérvételre.Ehhez csak gratulálni tudok!

Amúgy nem lehetett benne több cukor,mint egy zsömiben meg 2 deci tejben,ezt olyan egy óra alatt küzdi le a szervezet,tehát attól is függ,hogy mennyivel az első vérvétel előtt ittad meg.

2008. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az eredményed nem lesz hiteles, mindenképp butaság volt...

Nem értem mért kellett meginodd, ha tudtad hova mész???

2008. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm egyesek kimeritö válaszát !!!!!!! én is tudom hogy ez hiba volt. De mindenek oka van és ennek is oka volt csak azt éppen nem irtam le. nekem alacsony a vérnyomásom és ha nem iszok kávét akkor elájulok!
2008. márc. 21. 07:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legalább tejszínhab és cukor nélkül kellett volna inni, hamár muszály volt...

Szerintem beszélj az orvosoddal, lehet hogy csináltat mégegy vizsgálatot, mindenesetre tájékoztasd, hogy mi történt, hátha megelégszik annyival is, hogy levonja a kávét az eredményből.

2008. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!