Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van meg esely?

Szerintetek van meg esely?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok, es a genetikai uh-n kozoltek velem hogy 1,6 cm-re van a mehlepeny a mehszajtol, igy nagy valoszinuseggel csaszarral fogok szulni. Van meg ra esely hogy feljebb megy, vagy valtozik valamit (doki szerint nem sok eselyt lat erre)? Nagyon szeretnek termeszetesen szulni. Volt valaki hasonlo helyzetben? Koszonom a valaszokat.
2011. nov. 12. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom van-e esélye, hogy változik, de azt tanácsolom próbálj barátkozni a gondolattal, hogy császárral szülsz.

Mi is szeretünk volna szülni, görcsösen ragaszkodtunk az elgondolásunkhoz. A vége az lett, hogy császárral szültünk 12 óra örült vajdás után és a picit elvitték és inkubátorba dugták, altatták, gyógyszerezték egy hetünkbe került míg ki tudtuk szedni a kórházból. Összefertőzték további 2 hónap kórház. Ha egyből császár lett volna ez mind kimarad. Egy sima császár jobb mint egy komplikált szülés, császár befejezéssel, a picinek is jobb. Babánk jól van, 2 éve csak oltásra járunk doktorhoz.


Remélem segítettem egy kicsit máshogy gondolni a császárra.

2011. nov. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Huuuuuuu, hat igen, koszonom. Sajnalom hogy igy jartal.

Nem banom hogy csaszar lesz, bar en nem szerettem volna, de igy hogy ezt megirtad, nem is erdekel mar, csak egeszseges legyen. Igazabol attol felek, mert ismerosok telitomtek a fejem, hogy ha csaszaros leszek, nem fogok annyira kotodni a babahoz, mivel nem fogok erezni semmit. Szerintem ilyen nincs.

Koszonom a valaszod.

2011. nov. 12. 10:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Kolleganom ugyanigy volt, mar, hogy 16 hetesen, de teljesen rajta volt a mehszajon a placenta. De par het alatt a kiscsaj felrugdosta :)))) Mult heten szult, vaginalisan :)
2011. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez mekkora hülyeség amit az ismerőseid mondtak...Én is császárral szültem,és nem is kaptam meg sajnos a babát csak másnap reggel,mégis egész este nem tudtam aludni,annyira hiányzott.Felejthetetlen érzés az első pillanat,amikor megláttam és ez azóta sem múlik!Még hogy nem alakul ki a kötődés,ugyan már...Ja,és szoptatni is tudtam/tudok.Fel a fejjel,ha mégis is császár lesz,a baba egészsége a lényeg.Sok boldogságot!
2011. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a megnyugtato valaszokat. Mar megbaratkoztam a gondolattal, es a fo hogy egeszseges legyen.
2011. nov. 13. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerőseid nagy szamárságokat beszélnek. A császármetszésnek komoly orvosi oka van, nem szórakozásból csinálják, ha muszáj. A babád, és a saját egészséged miatt fogják elvégezni, ha szükséges. Ez nem érzelmi kérdés, és felesleges bármit belemagyarázni. Ha valóban azon múlna az érzelmi kötődés, hogy honnan bújik elő egy gyerek, a gyámhivatalok csak császármetszéssel született gyerekekkel foglalkoznának.:-)))
2011. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, igazatok van. Nem fogom tobbet meghallgatni hogy mit mondanak. A legfontosabb hogy a babaval minden rendben legyen.
2011. nov. 13. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, amit neked mondtak az ismerősödék! Ezt felejtsd el! Semmi köze a császárnak a ragaszkodáshoz! Én azt mondtam, nem akarok császárral szülni, nagyon sima szülést akartam! Végül terhességi mérgezésem lett a 30.-ik héten, teljesen hirtelen, egyik napról a másikra, ügyeletre rohantunk be 180-as vérnyomással, vizelet addigra tele volt fehérjével, és SOS császárral azonnal megszületett a babám! Állítólag nem sokon múlt az ő élete sem, és az enyém sem! Kora baba lett, másfél hónap kórház! De én a legelejétől nagyon ragaszkodom hozzá, nem is értem, hogy mondhattak neked olyat, hogy a császáros nem ragaszkodik annyira a babájához! A császár szerintem egy szükséges rossz, és nem befolyásolja a ragaszkodást! AZ az anyuka, aki nem ragaszkodik a gyerekéhez, az ha simán szült volna, akkor sem ragaszkodna! Boldog baba várást, és bízz az orvosokban, ők tudják mi a jó neked és a babádnak!
2011. nov. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!