Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fogjuk érezni az első...

Hogy fogjuk érezni az első mozgásokat? Ikreket várunk és 17 hetes 6 naposak vagyunk! Első terhesség és nem tudjuk mit kell érezni! Buborékoló furcsságok már vannak! Ez már az?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az már a baba, babák. Majd később egyértelműbb lesz, mivel ketten vannak jó kis karateversenyt fognak rendezni.
2009. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, egyszer csak valaki jól megbök odabent, akkor azt nem fogod eltéveszteni.Én is a 18. héten éreztem meg először tutira.Ne aggódj, nemsoká már, és észre fogod venni, összetéveszthetlen.
2009. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is első baba, el is voltam kettyenve, hogy 19 hetesen még nem érzem. De aztán egyszercsak jelet adott: először 3 tompa rúgást éreztem, aztán nagy fészkelődést, s hirtelen a gyomromba is úgy beletalált, hogy rendesen meglepődtem. Most is mocorog...:-)

Amúgy buborékolást és már a 16. héttől éreztem, de mki azt mondta, hogy az csak bélmozgás. Pedig valószínű, nem az volt.

Az első babás anyukák egyébként is ált. a 18-20. héten érzik meg igazán. Természetesen a szerencsésebbek hamarabb.

Nagy élmény lesz az első rúgás, az tuti:-)

19+4 kismami

2009. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem enyhe buborékolás volt a "gyomromban". Először azt hittem, hogy mert ettem vagy ittam valamit és biztos beindult a belügy:) Aztán evés /ívás előtt is éreztem (de nem korgást), és rájöttem, hogy az nem a belügy lesz...Aztán ezek az érzések egyre többször jöttek, egyre erősebben. Akkor már nem tudtam "összekeverni" :))

Ikreknél lehet hogy még érdekesebb lesz...:))

Jó babavárást!:)


37 hetes kismami

2009. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem barátnőm fogalmazta meg a legjobban, amikor kérdezgettem erről (tavaly szült). Azt mondta olyan, mint amikor puki készülődik, csak nem jön ki... Igaza volt, de persze mindeki máshoz hasonlítja. Egy biztos, tudni fogod, hogy Ők mocorognak bent és nem a beleid kuttyognak, hidd el! Élmény! Én imádom, amikor Maszatkám belendül! :-) Ja, a buborékoló furcsaság már Tőlük jön!

Gratula az ikrekhez!!!

2009. máj. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!A buborék szerintem is a babáidtól van.Én 16 hetesen éreztem először(pedig első baba),most 18 hetes vagyok és már a tenyeremmel is érzem ha mocorog:) A buborék pukkanáson kívül még olyat is éreztem mint mikor egy pezsgőtabletta pezseg.Furcsa és nagyon jó érzés...
2009. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudni kell...érezni,és tuti fogod.Lehet,hogy az már az....:)...jó egészséget nektek.
2009. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!