Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamák hogy vagytok...

30 hetes kismamák hogy vagytok? Nekem a mai napíg semmi bajom. Nagyon jól viselem a terhességet!

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia ! Megvagyok én is, csak a derekam fáj egy kicsit meg a fenekemnél a csont ha sokat állok, vagy mászkálok.

Boldog babavárást !

2009. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaja nekem is csak ennyi hogy ha sokat mozgok fáj a fenékcsontom...:)
2009. máj. 8. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
31 hetes igaz...nekem ma nagyon front van...de ma először várandósságom alatt hál'Istennek remélem holnapra elmúlik, haskeményedés+fájdogálás.
2009. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem mindig bekeményedik...ja meg olyan érzés is van mintha a picim karmolná a hugyhólyagomat:)
2009. máj. 8. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már majdnem 31 hetes vagyok, de szerencsére semmit nem veszek észre magamon a plussz kilókat leszámítva:)! Egész nap szaladgálok, lakást újítunk fel, koncertekre megyünk, utazgatunk, pont úgy, mint a terhesség előtt! Azt hiszem mindannyian nagyon szerencsések vagyunk, csak így tovább csajok:)!

2009. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nektek akkor jó, sajna én az alvással kűzdök nem igazán kényelmes.


31+2 napos kismami

2009. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az alvással és a cipőfelhúzással vannak problémáim, ill. fáj a hátam, ha huzamosabb ideig ülök úgy, hogy nem támasztom meg a hátam. Levegőt egy kicsit nehezebben kapok, főleg, mire felérek a 4.-re. Egyébként ezeket nem tartom vészes dolognak :)
2009. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és elfelejtettem, hogy vizesedik egy kicsit a lában, és ahogy nyomódnak felfele a belső szerveim, úgy fáj a mellem altti vonalban. Reggelre a combom is szokott fájni, na azt nem tudom, hogy miért lehet. Egyébként minden édes teher:) Többet nem írok ... :)
2009. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!