Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok beszélni a babátokho...

Szoktatok beszélni a babátokhoz a pocakban hangosan, vagy csak úgy magatokban, gondolatban?

Figyelt kérdés
Én szoktam néha, de nem sűrűn, inkább csak gondolatban szoktam megdícsérni meg ilyesmi.Azt vajon érzik hogy mennyire szeretjük?
2009. máj. 8. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hangosan beszéltem hozzá,(az utcán azért nem).Persze,hogy érzik.Nekem nagyon sokszor válaszolt is:)
2009. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


Szoktam "magamban" kérni, meg néha félhangosan, hogy "rúgj a maminak" . Ha épp nem alszik, essek le a székről, de az esetek többségében vissza szokott jelezni !:))) Szerintem nagyon is érzik ők,hogy mennyire szeretjük őket.

Vannak ilyen tanfolyamok, meg könyvek is, amik direkt a mama-magzat kommunikációval foglalkoznak.


37 hetes kismami

2009. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én jó reggelt is kivánok neki,mikor reggel első mozgást érzem:)és szólni is szoktam,hogy most már elég legyen,mert szétrúgja a hasam:)
2009. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!