Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe eset valaki es meg a...

Teherbe eset valaki es meg a babaja 3 honapos kb? az hogy fogta fel hogy megint babaja lesz? Es mire meg szuletik addigra az elso csak 1 eves lesz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy fokkal jobb helyzetben van az illető, mint az amerikai asszony aki hatosikreket szült
2011. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A barátnőmnél pont egy év korkülönbség van a két pici közt. 2 nap van a két gyerek szülinapja között. Tervezték, és nagyon boldogok. Mind a két kislány egy angyal, szerencséje van velük. :) csak nem nálad is ez a helyzet?
2011. nov. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik osztálytársamnak volt 11 hónappal fiatalabb tesója. :)
2011. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

En akkor, amikor az elso baba epp csak 5 honapos lett, ket honappal tobb, mint a kerdesedben, de ugy gondolom, hogy ez a ket honap sokat nem jelent hosszu tavon.

En jol fogadtam es orultunk neki, mert nalunk ez tervezett volt, igy akartuk, csak arra vartunk, hogy szules utan legyen ket rendes ciklusom.

Mondjuk az mar nem volt betervezve, hogy a masodik terhesseg ikerterhesseg lesz, de az lett, viszont az egyik baba nagyon koran felszivodott. Ezt is csak utolag tudtam meg.

2011. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

IGEN!


És ráadásul a harmadikkal!:))

Van egy 3éves fiam meg egy 1 éves fiam és most vagyok 36 hetes.

:)))

Amikor kiderült, két hétig sírtam.Nem tudtuk mit tegyünk de annyira hihetettlen , érthetettlen módon..csodaként jött, hogy a megtartás mellett döntöttünk.Azt hittük , hogy mert ennyire akart jönni( szoptattam még,+ védekeztünk+ alig történt valami:)),hogy biztosan kislány..:))hát nem kisfiú lesz ő is!


És nagyon várjuk már!

Biztosan nagyon nehéz lesz az eleje de azt mondják a körülöttem hasonló helyzeben lévők, hogy utánna meg úgy összenőnek mint az ikrek és nagyon jól ellesznek egymással.


Hát sok sikert neked és kitartást!


Hányadik hétben vagy?

2011. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

sziasztok

ep ma lett a kislanyom 3 honapos egyszer volt mensi es 10 napig tartott! mar 1 hete kesik fogalmam sincs hogy mi van! hogy csak kesik vagy megint baba lesz !en a masodikat egy par ev pulva terveztem :( remenykedek hogy nem lesz baba mert nagyon korai :( de ha esetleg terhes is lennek szeretettel fogom varni az uj jovevenyt :)a ferjem meg mondja hogy jon az adam!! en meg meg jobban megijedek !mert 1 picivel is nehez nem hogy 2vel !ja es vedekezunk!! csinaltam 1 tesztet de nem jott ki benne semmi nem volt jo a teszt ma veszek masikat es meglatyuk mi lesz! :(

2011. nov. 9. 14:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon extrem sztori,de azert leirom.

Legjobb baratnom kislanya 3 honapos volt, amikor terhes lett a kisfiaval. Megtartottak.

O sem fogta fel az elejen , de vegul is egyutt novogettek, amikor is egy szornyu balesetben meghalt a kislany (5 eves):(

2011. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, szülés után nem mindig rendszeres a menstruáció, főleg ha szoptatsz is. Ha védekeztetek is akkor elég kicsi az esélye.
2011. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
csinaltam tesztet negativ lett !de a mensinek sehol semmi jele :(
2011. nov. 9. 23:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! 5 hónapos a Kislányunk, és nekem is össze vissza jön meg. Volt, hogy 29 napra, a következő meg 39 napra. Ez szülés után természetes, szerintem is nyugodj meg! Olyanról is olvastam, akinek megjött, amikor a baba 3 hónapos volt, utána meg legközelebb a baba 9 hónapos korában. Nem volt terhes az illető!

Kell idő a szervezetünknek is :))

2011. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!