Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhestornát ajánlanáto...

Milyen terhestornát ajánlanátok itthonra?

Figyelt kérdés

Jelenleg 106 kg vagyok, ebből minimum 20kg zsírfelesleg, de bazi izmos vagyok, mert kertépítéssel foglalkozom!

azonban most télen nincsen munka, na meg nem is bírnám szerintem, mert nem emelhetnék,tavasszal meg már tuti nem dolgozhatom, szóval kell helyette valami testmozgás, hogy ne hízzak tovább még az elején.


Már 1 kilót híztam

6hetes terhes vagyok


Köszi a tippeket előre is!


2011. nov. 7. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Réka terhestornája van meg. Kezdők is simán csinálhatják, és kifejezetten figyel a 3 trimeszterre. Én viszont némán csinálom, mert irritál a hangja. :-) Felváltva csinálgatom Norbi sima tornáját is, kihagyva a hasizmozós-ugrálós részeket, és szeretnék majd terhestornára is járni a kórházba. Nekem ennyi. Jó edzést!
2011. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a Réka félében nincs ugrálás? mert azt a térdem nem bírná. :S
2011. nov. 7. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is Rubint Réka kismama dvd-jére tornáztam. Nincs benne ugrálás. 3X20 perces, jól átmozgat, de nem megterhelő. Az első hónapokban volt, h a hagyományos tornáit is csináltam, kihagyva a hasizom gyakorlatokat. Mellette sokat sétáltam, és amíg pici volt a hasam néha bicikliztem is. 8 kg-ot szedtem csak fel.
2011. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szuper, gratulálok :) köszi a tanácsot
2011. nov. 7. 14:21
 5/5 A kérdező kommentje:

Csinálom a Réka félét, nagyon tetszik, köszönöm a tippet, és az emésztésem is jobb:)

Mégegyszer köszi :)

2011. nov. 15. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!